Tüp bebek sürecine gireceğim sizin deneyimleriniz neler?

Eşiniz nasıl bu durumda desteği vs yoksa o da streslimi
Eşim sağolsun destekçi yardımcı..ben daha stres kaygılı..olacağına varır diyor üzülme vs...bidaha ki ay güzel baslasin süreç güzelde bitsin ins...yorucu süreçler...peki samsundamisiniz başka ildemi

Evet pko var ben yumurta geliştirici iğne kullanıyorum henüz inş sağlıklı güzel briyolar oluşur dualarınıza talibim sizin ne durumda tedaviniz
Bende şuan yumurta geliştirici iğne kullanıyorum pcos var. Bugün 5. Günümdü kontrole gittim gonalf ye devam dedi bir iğne daha yazdı. Siz hangi iğneleri kullanıyorsunuz? Dualarım tüm anne baba adaylarına inşallah hepimiz hayalimize kavuşuruz

Bizim ilk denememiz olumsuz sonuclanmıstı. belkide stres yaptık bilmiyorduk acemiydik. Birkaç ay sonra merkez değiştirip 2.sini deneyeceğiz..Sakin olun ve ilginizi başka yöne verin bu durumu cok düsünmemeye calısın İnsallah olumlu olacak sizinde

İstanbuldayız

nerede yaptırmıştınız ne vereye geçeceksiniz bahçeci iyi diyorlar

Ben üç ay sonra başlayacağım eşim şimdi başladı ben eşimden sonra başlayacağım onun spermleri toplandıktan sonra

Canım ay olarak tam 40 olmasi gerekiyor kaç doğumlusun.

Bende yarın kontrole gidecem 5.gunum ben pergoveris iğne kullanıyorum daha önceki tedavimi başka doktorda olmuştum o ganol f kullandirdi birde ek pergoveris vermisti

Amin inşallah Allah gönlümüzdekini nasip etsin inşallah

2 kromozom sorunuyla gebelik kaybım var down ve kalp durması.devlet benim gibisine tüp bebek yapar mi yas 34

Merhaba öncelikle.rabbim.tekrar yaşatmasın acı kayiplar...devlet destekli olmasi için iki aşılama şartı var.yasiniz ideal..ben samsun eğitim araştırmada olucam.insallah..siz hangi il.

Merhaba . Benim eşimde azosperm . Bende de pkos var . Bizde başlayacağız tupbebege nasipse. Eşinizin azosperm sebebi neydi acaba .

Merhaba . Benimde eşim azosperm i . Bizde nasipse başlayacağız bu ay tedaviye . Azosperm sebebi neydi acaba eşiniz

Merhaba . Benim eşimde azosperm . Bende de pkos var . Bizde başlayacağız tupbebege nasipse. Eşinizin azosperm sebebi neydi acaba .
Mer
Merhaba öncelikle rabbim yar ve yardımcımız olsun..zor süreç ...Dr her şey normal diyor ama.iki asılama tutmadı..tüp bebek baslicaktim pazartesi günü gittim.bayram tatiline denk geldi...inşallah rabbim nasip eder pozitif haberi siz nerde olacaksiniz ilk kezmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…