Tüp bebek sürecine gireceğim sizin deneyimleriniz neler?

Hastaneye çok pahalı diyorlar sormak istedim diğer hastanelerden çok mu farklı diye Semra hanım mı bakıyor embriyolog olarak? Bi de kadın doğumcu olarak orda bi doktorla mı devam ediyorsunuz
Ben bütün testlere Semra Hanımın baktığını düşünmüyorum imkanı olamaz zaten ama genelde döllenme işlerini o yapıyor kadin doğumda tek doktor var fiyatlar bence istanbul da ki merkezlere oranla daha iyi ama ilgi çok çok az aşırı kalabalık çünkü

Ben bütün testlere Semra Hanımın baktığını düşünmüyorum imkanı olamaz zaten ama genelde döllenme işlerini o yapıyor kadin doğumda tek doktor var fiyatlar bence istanbul da ki merkezlere oranla daha iyi ama ilgi çok çok az aşırı kalabalık çünkü
Peki ilginin az olmasına rağmen memnun kaldınız mı? Sperm çıkışı bir tek orda mı görülüyor. Bizim durumumuz da öyle tek tük sperm çıkışı var bazen hiç çıkmıyor. Uzun süredir çıkmadığı için a life mı gitsek dedik. İlgi az dediniz mesela telefonla geri dönüş mü yapmıyorlar

Peki ilginin az olmasına rağmen memnun kaldınız mı? Sperm çıkışı bir tek orda mı görülüyor. Bizim durumumuz da öyle tek tük sperm çıkışı var bazen hiç çıkmıyor. Uzun süredir çıkmadığı için a life mı gitsek dedik. İlgi az dediniz mesela telefonla geri dönüş mü yapmıyorlar
Evet tek orada çıkış yakaladık el mahkum yani evet acil bir durumda bile ulaşamadığın olabiliyor

Merhaba bizde tedaviye başladık spermatit seviyeniz nasıldı ? Tedavi öncesi
Hayirli olsun inşallah bizim hareketli hareketsiz karisik sperm çıkıyordu biriktirdim dört beş tüp yedi embriyomuz oluşmuş onlari denicem ama olumsuz olursa artık bahceciye geçiş yapicam istanbul dan ankara ya gidip gelmek çok yordu

X