tüp bebek sürecinde sizi bekleyen seyler (testler, opu, transfer süreci)

kızlar bugun 9.gunumdü test yaptım 11.47 çıktı betam .dr gebelık var, 4 gun sonra tekrar kan ver dedı ama tam sevınemıyorum kımyasala döner mi

Eklentiler

• 122.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 37
kızlar bugun 9.gunumdü test yaptım 11.47 çıktı betam .dr gebelık var, 4 gun sonra tekrar kan ver dedı ama tam sevınemıyorum kımyasala döner mi
Yaa çok sevindim rabbim hepimizin kucağını boş bırakmasın Ben aşılama sürecindeyim ilki tutmadı 2ci denemedeyim pkos luyum ilki klomen 2x1 18mm çatlatma olmuştu ikincisi femara 2x1 kullandım büyümedi bayrama denk geldiği için sonlandırırlar diye düşünmüştüm ama 3x1 şeklinde tekrar kullanmamı istedi doktor bakalım perşembe günü gidicem büyümüştür inşallah bu arada mens 21gün bugün

Kaldınız mi hamile

hayır kımyasal oldu
Yanlış okumadıysam sizin kaliteliydi embriyonuz ozaman kimyasal olduysa rahime tutunmadu mi nasıl tupte kimyasal oluyor ki ben de doğal yoldan kimyasal gecirdim bana doktorum kalitesiz embriyoyu rahim atar dedi tüp bebekte nasil kimyasal oluyor acaba

evet canım bı kalıte problemım vardı tup bebekte de kımyasal gebeliği duymustum. yaşayan cok. kalıtesız embryo tutanamıyor

Me
merhaba canım inşallah güzel haberler alırsın hangi şehirdesin acaba

26 yumurta sanki biraz abartmışsın iz gibi geldi

Ben malatyadayım benimde yarın toplama olacak yaşım çok büyük değil ama yine de gönderelim dedi doktorum benimde tutarsa genetiğe gidecek transfer için bişy dedi mi
Merhaba, Malatyadayim ben de. Doktorunuz kim? Bugün muayene oldum, yarın başlayacağım gonalf 300 ile. Benim doktorum genetik vs demedim yaşım 29

yok gercekten dr telefonda bana soyledıklerı aynen bu sekıldeydı 26 yumurta toplandı ama coğunun ısı boştu 10 tesıne işlem yaptım sadece 7 tanesı işlemlere cevap verdı dedi
Hmm anladım tabi olgun ve kaliteli olması gerekiyor ben de beş tane tek gelişmişti beşi alındı bekliyorum transfer gununu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…