tüp bebek sürecinde sizi bekleyen seyler (testler, opu, transfer süreci)

5.gün bir yumurta kalmış 4a kalitede şimdi genetiğe gönderilecek allahım insallah iyi sonuc helir
kalıtelerı hakkında bır bılen daha ıyı yorum yapar ama kalıtelerı 1,2,3,4,5,6 sıralamasına gore sıralanıyor 6 en ıyı kalıte demek senınkı de 4 gune dayandıgı ıcın 4a gayet ıyı bı kalıte bence

Yaa inşallah canım benim ödemeyi yapınca genetik teste göndereceklermiş. 1.5 2 ay nasıl bekliycem bilmiyorum

Yaa inşallah canım benim ödemeyi yapınca genetik teste göndereceklermiş. 1.5 2 ay nasıl bekliycem bilmiyorum
olsun şöyle düüşünn aylar geçmiş evladına kavusmak ıcın 1.5-2 ay nedır kı oyle sureklı. Kalan sureyı dusunup stres yapma gecen sureyı dusunup sabırla evladını bekle inşallah sonu guzel olacak

İnşallah canım darısı seninde başına sağlıkla alalım kucaklarımıza

4 AA iyi kalite demek. AA kaliteyi belirler. A en iyisi demek. 4 rakamı çapının büyüklüğünü gösterir kaliteyi değil. sonraki 5 ve 6 daha büyük çaplı demek. ideal olan embriyo 5 çaplı olan. ama 4 ve 6 da iyi kaliteli çap demek.
G gulce34

5.gün bir yumurta kalmış 4a kalitede şimdi genetiğe gönderilecek allahım insallah iyi sonuc helir
1 embriyoyu genetiğe göndermek mantıklı değil. Daha fazla sayıda olursa gönderilir. Yeni embriyologla görüştüm o da bana aynısı söyledi. transfer hakkınızı kullanıp deneseydiniz.
Fazla sayıda olursa genetikle seçmek mantıklı. pgt nin amacı tutunmayı arttımak için sağlıklı mı koyduk tutunmak için bilmek.
ama her genetiği şu aşamada bilinmiyor ilerisi için garanti değil.
1 embriyo içinde yapmalarına şaşırdım.

Yaşımız geçtiği için 42 genetik test olursa iyi olur dediler hani hastalık sendrom varsa hiç transfer yapmayacaklar

inşallah balım ınsallah
Merhaba transfer oldunuzmu benımde 3 hazırandj bugun 9.gün idrarda negatif cıktı yıkıldım resmen cuma kan verıcem sız hıc test yaptınız mı besıncı gun iyi kalite embrıyo verıldı bana ama umudum kalmadı ıcım daralıyor sankı

Kızlar şimdi biz böyle yumurta toplatıyoruz ya transfer günü gelene kadar yumurta toplatmaya devam etsek ilkinde tutmazsa toplanan diğer yumurtalarla bıdaha denenırdı neden doktorlar bunu önermiyor acaba

Önermiyor demeyimde benim doktor demedi mesela arkadaşım aöyledi böyle yapsaydınız diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…