tüp bebek sürecinde sizi bekleyen seyler (testler, opu, transfer süreci)

sizin için her sey hayırı olurınsallah sıze tek tavsıyem sekerlı seylerden ve paketlı urunlerden uzak durun
teşekkür ederim, inşallah hepimiz için hayırlı olur.
ilk denemem olacak. sadece bi kere aşılama oldum.
infertelite dediler

başka önerini var mı ?

Toplma bitti çokta kolaymış ağrım falan olmadı 4 tane toplamışlar 1.-3.-5. Gün haber verecekler gelişmeyi. Ya çok merak ediyorum allahım ne olur sağlıklı olsunlar

4 yumurta yeter mi kızlar ya 5 gün nasıl bekliycem şimdi neyle sınanıyorum valla sürekli merak heycan bekleme sabır şükür kafam narkozlu ne dediğimide bişmiyorum

4 yumurta yeter mi kızlar ya 5 gün nasıl bekliycem şimdi neyle sınanıyorum valla sürekli merak heycan bekleme sabır şükür kafam narkozlu ne dediğimide bişmiyorum
benım de 4 yumurta döllenmıstı sadece kalan 3u ımha edılmıstı canım sen hayırlısını ıste hayırlısını dusun kafanı mesgul edecek seyler bul kendıne

teşekkür ederim, inşallah hepimiz için hayırlı olur.
ilk denemem olacak. sadece bi kere aşılama oldum.
infertelite dediler

başka önerini var mı ?

yumurta toplanmıs mıydı hıc. bende asılama oldugumda nedne olmadı kı dıye cok dusunmustum tup bebekte fark ettım kalıtelı yumurtam yokmus doktor bu kadar az yumurtanın ıcınden spermın bulması da cok zor bır ıhtımaldı demıstı belkı sııznde oyle bır sey olabılır bılemıyorum

Ben de bi kere aşılama olmuştum tutmamıştı. Sonra ki ay normal hamile kaldım kimyasal olmuştu. 1 sene önceydi. İnşallah bu 4 yumurtam döllenir şimdi gün gün bekliycem çok heycanlıymış gerçekten.

aynen hepsı cok guzel, bambaska heyecanlar ilk etapta toplanan yumurta sayın kaç, kaçı işleme alınmıs kaçı döllendirilmiş bizi de mutlaka bılgılendır bende ılk defa yaptırıyor gıbı senınle bırlıkte heyecanlandım

Tamam canımcım 4 tane toplanmış bu arada hiç ağrı falan yok çıktım saçımı boyattım öyle yani kimse korkmasın bu işlemlerden.

yok başka bi şey olmadı. sadece bi kere aşılama
tüp bebek tedavisine bayramdan sonra başlayacağım kısmetse

inşallah canım
kimyasal da olsa hamile kalabiliyorsan demek ki normalde de kalabilirsin diye düşünüyorum
transfer ne zaman ?

inşallah canım
kimyasal da olsa hamile kalabiliyorsan demek ki normalde de kalabilirsin diye düşünüyorum
transfer ne zaman ?
Bu yumurtalar 5.gune kadar giderse genetik teste gönderecekler abd ye bizim yaştan dolayı mecburmuş. Onun sonucu gelmesi 1.5 2 aymış. Sonra normal gelirse transfer olacak süreç hala bitmiyor. Bekle dur yani hep heycan hep umıt hep sabırsızlık ama güzel süreçmiş her şeye rağmen bi de tutunursa kırban kesicem valla.

ayy inşallah ya
yaşın kaç ?
ama zaten hemen transfer yapmıyorlar. dondurulmuş embriyo daha yüksek şansı

Ya kızlar bende hiç ağrı kanama hiç bi şey yok acaba gercekten aldılar mı yumurtayı yoksa almadılar mı yanı vajınada hiç his yok bende iyice paranoyak oldum:)

Ya kızlar bende hiç ağrı kanama hiç bi şey yok acaba gercekten aldılar mı yumurtayı yoksa almadılar mı yanı vajınada hiç his yok bende iyice paranoyak oldum:)

benımde agrım vs cok olmadı acı eşiğinize göre degısen bır durum ama yumurtalarınızı almadan tabıkı de olmaz :)

isabetli karar olmuş :) emekler boşa gitmesin.
hamur işi, tatlı, paketli gıda, karbonhidrat almayı bırakmak
çiğ kabak çekirdeği
çiğ badem
ceviz
ölçülü açık çay (kahve içmiyorum pek önerilmiyor)
taze sebze, kırmızı meyve tüketilmeli. (organik nar suyu rahim dokusu, kanlanmasına faydalı+ kuşburnu çayı da)
ananas, yeşil çay, maydanoz dan uzak durulmalı transfer sonrası da.

rahim beslenip oksijenlenmesi için her gün tempolu olarak düzenli yürüyüş 1 saat.

bol su tüketmek

kimyasal ve parfüm makyaj malzemeleri vs kokulu şeylerden uzak durmak. transfer önceside rolon bile kullanmayın diyecekler zaten.
çok dua etmek.
Sabırla Allah a tevekkül edip, hayırlısını istemek...
(neden olmuyor, oldu mu, olacak mı, vs gibi olumsuz şeyler düşünmemek)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…