tüp bebek sürecinde sizi bekleyen seyler (testler, opu, transfer süreci)

Menopur® 1200 IU Pergoveris® 150 IU/75 IU bunlwrı kullandım. Her aksam. 7 gun kullandım sonra catlatmama ıgnesı dunde catlatma ıgnesı yarın sabah toplmaa ınsallah hala duruyordur yumurtalar
gelişmelerden haber verir misin çok mutlu olurum heyecanı paylaşmaktan

Yok bi şey demedi daha oralara çok var sanki 1.5 2 ay sonra gelirmiş sonuc inşallah sağlıkla olur ya daha o gunlere cok var benim. 5.gune cıkarsam onu sonra dusunucem:) kaç yumurtanız vardı
Bana yaklaşık 10 tane var dedi senin kaç tane vardı

bu arada yumurtları gelıstırdklerı ıcın o agrı ve sıslık oluyormus regl ıle bırlıkte rahatlama gelır . Ama sancı ve agrı eslık ederse mutlaka dr soyleyıın ohss olmus olabılırsınız

bende sımdı kontrole gıdecegım rahım kalınlıgı ıyıyse ve degerleırm ıyıyse transfer gunu belırleyecegız

Benim biraz şişlik var hafif ağrı da var ama yumurtlama öncesi normal bence yumurtlamış olsan o sırada da ağrı oluyor çatlatma iğnesini ne zaman yaptın

Benim biraz şişlik var hafif ağrı da var ama yumurtlama öncesi normal bence yumurtlamış olsan o sırada da ağrı oluyor çatlatma iğnesini ne zaman yaptın
Dun alsam 10:30 da yaptım. İşte şişlik agrı vardı ama ıkı gundur artık yok. Catladı mı acaba dıye dusunuyorum. Sizin hala devam ediyor mu

Diğer iğneleri vururken daha çok şişlik hissediyordum bugün o kadar değil benimde ama 36 saat öncesi çatlamaz öyle kolay merak etme

Diğer iğneleri vururken daha çok şişlik hissediyordum bugün o kadar değil benimde ama 36 saat öncesi çatlamaz öyle kolay merak etme
Dun alsam 10:30 da yaptım. İşte şişlik agrı vardı ama ıkı gundur artık yok. Catladı mı acaba dıye dusunuyorum. Sizin hala devam ediyor mu
Genetik test o kadar uzun sürüyor mu ya

rahım kalınlığım guzel gozukuyordu endometrıum kalınlıgı 9 mm patternin de 3 çizgi şeklinde gozukuyordu transferı onayladı doktorum.
kontızon + progeston fıtıl + progeston iğne + estroferme aynı sekılde devam bu ılaçlar ıle transfer gunune kadar devam edecegız . bakalım gerısı nasıp kısmet Destek1 canım tansfer ıcın neye dıkkat etmelıyım sen bılıyorsun bu tarz bılgılerı sıgarayı bugun ıtıbarıyle bırakıyorum :) onu es gecebılırsın :)

Çok hüzel haber olmuş sizin için taze transfer değil mi? 5.gün mü ya cok heycanlı haber edin bizede. Bende şimdi yumurta toplama için bekliyorum hastanede

Çok hüzel haber olmuş sizin için taze transfer değil mi? 5.gün mü ya cok heycanlı haber edin bizede. Bende şimdi yumurta toplama için bekliyorum hastanede

5 gun embrıyoları canım dondoruldu gecen ay
bu ay kı reglımde de takvıyler alıp transfere hazırlandım umarım hepımız ıcın her sey yolunca gıder.
opu oncesı sonrası sende bızı bılgılendır mutlaka

teşekkür ederim.
ben de bu ay tedaviye başlayacaktım ama bayramı geçirmek istedim
kısmetse bayramdan sonra başlayacağım

sizin için her sey hayırı olurınsallah sıze tek tavsıyem sekerlı seylerden ve paketlı urunlerden uzak durun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…