tüp bebek sürecinde sizi bekleyen seyler (testler, opu, transfer süreci)

Çok güzel yazmışsın
evet onu bana da dedıler ama ben hep su mantıkla düşünüyorum
hayırlısıyla cocuk sahıbı olmayı çok ıstıyorum bu iğne de o ıstegıme engel olmayacak kadar kucuk
bu sebeple cok ıstedıgım o annelık duygusunu ve evlat hasretını gozumun onune getırıp bu iğneler de ne kı dıyorum hep kendıme allah sonunu hayırlı eylesın. evladına kavusmayı dusun onu hayal et o zaman o iğneler oldugunda da kucuk ve acısız gozukur :oops:
Çok güzel yazmışsın
bravo çok doğru
Bu pozitifliğini hiç kaybetme
Opu sonrasında iğne falan yokmuş
Transfer sürecine girince başlıyor muş yine iğneler 🤦🏼‍♀️
Ben yanlış anlamışım

Çok güzel yazmışsın

Çok güzel yazmışsın
bravo çok doğru
Bu pozitifliğini hiç kaybetme
Opu sonrasında iğne falan yokmuş
Transfer sürecine girince başlıyor muş yine iğneler 🤦🏼‍♀️
Ben yanlış anlamışım

aynen en yakın arkadasım da tedavı goruyor transfer oldu o hep transfer sonrası ignelerın daha cok can acıttıgından bahsetmıstı ama en azından sonu guzel olsun dedım tedavısı bıten anneler o acıyı sonrasında hıc hatırlamıyormus bile

aynen en yakın arkadasım da tedavı goruyor transfer oldu o hep transfer sonrası ignelerın daha cok can acıttıgından bahsetmıstı ama en azından sonu guzel olsun dedım tedavısı bıten anneler o acıyı sonrasında hıc hatırlamıyormus bile
herkesin tedavi süreci farklı. kiminde opu sonrası var kiminde yok.
anne olduktan sonra tabi iğnelerin pek önemi kalıyor da inşallah oluruz
senin sürecin ne durumda ?

herkesin tedavi süreci farklı. kiminde opu sonrası var kiminde yok.
anne olduktan sonra tabi iğnelerin pek önemi kalıyor da inşallah oluruz
senin sürecin ne durumda ?

bugun muayene ve kan alımı olacak transfer sonrası son kontrolüm.
Rahım kalınlıgı ve kan degerlerım ıyı ıse haftaya transfer gözüküyor gibi :oops:

Bende iğnelerin 7.günündeyim iki gün sonra yumurtalarım toplanacak. 5 yumurta varmış ama kaliteli mi bilmiyorum. Sonra yaş 42 eğer döllenirse genetik teste gönderecekler sağlıklı gelirse transfer 2 ay sonra çok değişik bir süreç ya aşırı heycan merak dua her şey bir arada allahım ilk seferde verir inşallah
merhabalar opu işlemi oldunuz mu umarım her sey sızn ıcın ıyıdır

30/ 04 ilk kontrol
03/ 05 yumurta gelıstırıcı ılaçlara başlama tarıhım
13/ 05 opu işlemi
18/ 05 regl oldum baska ilaçlara da basladık (estroferm ve ımom ilaç)
28/ 05 transfer öncesi muayene ve kan alımı
04/ 06 her sey yolunda gıderse tabı tahmını transfer tarıhı
Allah sizlere kolaylık versin, şu süreci yaşamaktan öylesine korkuyorum ki.. ne yazık ki antidepresan kullanan biriyim anksiyete rahatsızlığım var bunlara eklenirse vay halime... bende sıkıntı görünmüyor eşimde sperm testi verecek temmuz da 6 aydır deniyoruz iyi haber yok. Gönlünüze göre olsun inşallah sağlıkla güzel haberler alırsınız

Allah sizlere kolaylık versin, şu süreci yaşamaktan öylesine korkuyorum ki.. ne yazık ki antidepresan kullanan biriyim anksiyete rahatsızlığım var bunlara eklenirse vay halime... bende sıkıntı görünmüyor eşimde sperm testi verecek temmuz da 6 aydır deniyoruz iyi haber yok. Gönlünüze göre olsun inşallah sağlıkla güzel haberler alırsınız
çok tesekkur ederım canım ınsallah hepımız ıcın sureç hayırlra sonuclanır

Benimde yarın sabah yumurta toplanacak canım senin ilk mi
Ay evet ilk olacak recai papuccuda. Çok gerginim sürekli eşimlede tartsıyorum ınsallah yumurtalar etkılenmıyordur. Sızın ılk mı? Ben bıde yastan dolayı genetıge gonderıcem eger tutarsa sızın nasıl olacak doktorunuz kım

inşallah, iyi düşün iyi olsun
opuya kadar ne kullandın ? iğne ilaç hepsi ?
Menopur® 1200 IU Pergoveris® 150 IU/75 IU bunlwrı kullandım. Her aksam. 7 gun kullandım sonra catlatmama ıgnesı dunde catlatma ıgnesı yarın sabah toplmaa ınsallah hala duruyordur yumurtalar

Ay evet ilk olacak recai papuccuda. Çok gerginim sürekli eşimlede tartsıyorum ınsallah yumurtalar etkılenmıyordur. Sızın ılk mı? Ben bıde yastan dolayı genetıge gonderıcem eger tutarsa sızın nasıl olacak doktorunuz kım
Ben malatyadayım benimde yarın toplama olacak yaşım çok büyük değil ama yine de gönderelim dedi doktorum benimde tutarsa genetiğe gidecek transfer için bişy dedi mi

bugun muayene ve kan alımı olacak transfer sonrası son kontrolüm.
Rahım kalınlıgı ve kan degerlerım ıyı ıse haftaya transfer gözüküyor gibi :oops:
Kaç yumurtanız toplandı kaçtanesi kaliteli doktor bana 5 tane dedi ama hızlı geçti anlamadım

Ben malatyadayım benimde yarın toplama olacak yaşım çok büyük değil ama yine de gönderelim dedi doktorum benimde tutarsa genetiğe gidecek transfer için bişy dedi mi
Yok bi şey demedi daha oralara çok var sanki 1.5 2 ay sonra gelirmiş sonuc inşallah sağlıkla olur ya daha o gunlere cok var benim. 5.gune cıkarsam onu sonra dusunucem:) kaç yumurtanız vardı

Yok bi şey demedi daha oralara çok var sanki 1.5 2 ay sonra gelirmiş sonuc inşallah sağlıkla olur ya daha o gunlere cok var benim. 5.gune cıkarsam onu sonra dusunucem:) kaç yumurtanız vardı
Bi de size bi şey sorucam yumurtalıklarımda şişlik hissediyordum şimdi son iki gündür o şişlik ağırlık gitti bende bi rahatlama oldu sanki. Sizin hala devam ediyor mu şişlik hani yumurta büyümüşte patlayacak gibi var mı hala. Acaba benim çatladı mı diye düşünüyorum

X