Tüp Bebek Sürecinde Psikoloji

Merhaba size msj gönderdim görünce bana dönüş yapabilirseniz çok sevinirim
Daha önce de özelden yazışmıştık. Sonucun pozitif olmuş çok sevindim. İnşallah sorunsuz atlatırsın 9 ayı. Tsh değerleri değişince İsmail beyin önerdiği endokrinci Erdal Duman a gittim alsancakta. Çok rahatlattı beni sağolsun, hala da tüm kan sonuçlarımı değerlendirip yönlendiriyor. Sadece tiroid değil, şeker, tansiyon, kan değerleri bütün değerlendiriyor doktorum.

Çok tşk ederim evet pozitif çok şükür ama bu tsh biraz canımı sıktı ilaç dozu fazla gelince düşmüş ismail bey ilacı değiştirdi bu hafta kontrolüm var erdal bey için sorayım git derse görüneyim sizin kaçıncı haftalardı düştüğünde hatırlıyormusunuz?

İlk düşük çıktığında 9. Hafta filandı. Daha geçen hafta normale döndü sonuçlarım.

İlk düşük çıktığında 9. Hafta filandı. Daha geçen hafta normale döndü sonuçlarım.
Maşallah bidaha bozulmaz inşallah
Ben çok stresliyim sürekli bişi olucak endişesi taşıyorum ve moralim bozuluyor
Hafif kahverengi lekelenmem var 3 haftadır ara ara kesilip tekrar başlıyor bu stres endişe nasıl geçicek hiç bilmiyorum sizdede oluyormuydu böyle ruh halleri

Olmaz mı canım, hem de nasıl. İlk 3-4 ay sevinemedim bile doğru dürüst. Kaç defa yoğun kanama yaşadım, hep bu sefer düştü Bebek diye ağlaya ağlaya hastaneye gittim. Ama hepsi geçecek. Bebeğini ultrasonda gördükçe, kalp atışını duydukça, hele karnını tekmelemeye başlayınca endişelerin de azalacak.

İnşallahhh bir nebze olsun rahatlıyorum sizlerdende duyunca bazen problem bendemi diye dalıyorum düşüncelere
1 hafta kaldı kontrolüme günler geçmiyor sanki :)

23 ekim ilk transferimdi olmayinca psikolojik olarak cok etkilenmistim o yuzden iki ay ara verdim...18 ocakta 2.transferim yapilacak..rabbim herkesin yardimcisi olsun cok ama cok zormus tüp bebek sureci
Hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler alırsın benim transferimde 22 ocak ta

o zaman olumlu olmasını nasıl bekleyebilirsin ki
evet bende farkındayım bu durumun... bu tedavi başlamaya süreci çok uazadı.. devamlı erteledik... birşey çıktı gene ertelendi... şuanda da rapor çıkmadı... 3 haftadır rapor sonucunun çıkmasını bekliyoruz. devamlı bir sorun. bir erteleniyor... tabi bunda da vardır bir hayır mutlaka...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…