Tüp Bebek Sürecinde Psikoloji

Cekirdek32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
941
1.791
45
Merhabalar,
Tüp bebek süreci anne olmak isteyen kadınlar için gerçekten hem maddi hem de manevi olarak zor bir süreç. Forumda birbirimize her türlü desteği olmaya çalışıyoruz zaten. Hangi hastane, hangi ilaç, kaçıncı gün, opuydu transferdi bir telaş hepimizde. Bu konu başlığında hepimiz bu süreçte neler hissettik, ne yollardan geçtik, kişisel dünyamızda neler yaşadık biraz da bunlar bahsedelim istedim. Çünkü biliyorum ki ilaç, tedavi falan zor da, psikolojik olaraktan bu işlerle uğraşmak gerçekten hiç kolay değil.
Buyrun hanımlar hem belki birbirimize iyi geliriz.

aradan baya uzun bir zaman geçmiş. kimse yorum yazmamış... şuanda bende aynı durumdayım. ne yapacam bilmiyorum ki ???

siz ne durumdasınız ?? tedavi oldunuz mu ???

Allah yardımcımız olsun inşallah. kullandığınız bir vitamin falan var mı ?
Vitamin falan vermedi doktorum...araliktaki reglimden 4 gun sonra gidicem rahmime bakip parca alacaklarmis..ama ben bir dahiliyeye gideyim tam kan tahlili yaptirayim diyorum yarin...ona gore d vitamini b12 falan eksikse vitamin kullanicam..

Vitamin falan vermedi doktorum...araliktaki reglimden 4 gun sonra gidicem rahmime bakip parca alacaklarmis..ama ben bir dahiliyeye gideyim tam kan tahlili yaptirayim diyorum yarin...ona gore d vitamini b12 falan eksikse vitamin kullanicam..
banada sadece folik asit kullan dedi o kadar

evraklar tamam.biraz daha toparlayalım diye düşündük. o yüzden ocak ayında başlayalım diye düşündük en son Allah izin verirse inşallah.
Hayırlısı olsun. İnşallah fazla uğraşmadan pozitifi görürsün. Eğer tahlillerde sorun varsa önce onların düzeltilmesi başarıyı da arttırır. Allah bu yolda uğraşan herkese maddi manevi güç versin

Tüp bebek doktorunuz tahlil yaptırmadan mı başlıyor tedaviye. Parça ne için alınanıcakmış.

Tüp bebek doktorunuz tahlil yaptırmadan mı başlıyor tedaviye. Parça ne için alınanıcakmış.
Ilk denemede kan aldilar esimden de benden de...bu ikinci deneme olcak...aralik ayinda regli bitince gitcem o zaman ayrintili bir sekilde sorarim..o an nedenparca alinacak diye sormamisim telaştan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…