Tüp Bebek Sürecinde Psikoloji

evet bende farkındayım bu durumun... bu tedavi başlamaya süreci çok uazadı.. devamlı erteledik... birşey çıktı gene ertelendi... şuanda da rapor çıkmadı... 3 haftadır rapor sonucunun çıkmasını bekliyoruz. devamlı bir sorun. bir erteleniyor... tabi bunda da vardır bir hayır mutlaka...
aynen öyle vardır bundada bir hayır demek lazım herşey Allahtan. sabırsızlanıyorsun anlıyorum seni ama beklemekten başka elimizden gelen birşey yok malesef.bende 2 ay bekledim ha bugün ha yarın diye daha net değil ama beklenen güne yaklaştım inşallah hayırlısıyla sabırlı olmamız lazım. ne durumdasın sen

aynen öyle vardır bundada bir hayır demek lazım herşey Allahtan. sabırsızlanıyorsun anlıyorum seni ama beklemekten başka elimizden gelen birşey yok malesef.bende 2 ay bekledim ha bugün ha yarın diye daha net değil ama beklenen güne yaklaştım inşallah hayırlısıyla sabırlı olmamız lazım. ne durumdasın sen
evraklar tamam da rapor için üroloji hocanın onayını bekliyoruz .

Ben de bir deneme daha yapmak istiyorum. Mayıs haziran gibi.. Psikoloji çok önemli. Rahat olmak sakin olmak çok önemli. Allah kolaylaştırdı inşallah hepimize.

X