Tüp Bebek Sürecim

Benimde ablam çok istiyor 3 çuncu tüp bebeği bu sefer 2 tıransfer koymuş dun Saba bitane test yaptık çok silik çıktı öğlen yine test aldık o negatif çıktı nasıl olyor anlamadım kasıkları ağrıyor tuvalete çok sık çıkıyor sizce varmı

Eklentiler

• IMG_20231226_101409.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 63
Transferin üzerinden kaç gün geçti? Test günü ne zaman normalde?

Salı gunu bügün 7 gün 6 günu yaptı
İlaçlardan malesef hormonlar çok dengesiz oluyor hiç kasık ağrısı vs belirti aramasın bence 9.gün test yapsın ve tabiki kan testi versin. İdrar testlerinin doğruluğu ne kadar yüksek olsa da yanılma payı olabiliyor

Canım bu dil üzerinde eritilen mide bulantısı için olan pastilin ismi nedir

Sizin giriş mi 5 yıl olacak yoksa eşiniz mi? İnternette eşlerden biri diyordu

Sizin giriş mi 5 yıl olacak yoksa eşiniz mi? İnternette eşlerden biri diyordu
Evet eşlerden birinin 5 yıl içinde her yıl sigorta girişi olması gerekiyor demişlerdi bize, benim de eşimin de patronu sağolsun 1 yıl içinde hiç giriş çıkış yapmamış o yüzden yararlanamıştık

Kötü olmuş hayırlısı olsun bende bu at başlıcam bakalım

Merhabalar öncelikle Rabbim sağlıklı uzun ömür versin sizlere de bebise de Bana da dün embriyo transferi yapıldı benim bu 3. Ama çok heyecanlıyım sanki bu sefer gerçekten olacak gibi hissediyorum. Siz neler yaptınız nelere dikkat ettiniz aceba

Merhaba, çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah ben yeme içme olarak ananas, balık, çiğ kabak çekirdeği, çiğ fındık badem tükettim genel olarak dinlendim annem geldi sağolsun evimin işlerini yemek vs o ilgilendi. İlkinde de aynı şekildeydi ama tutmamıştı açıkçası ikincide çok stres yaşadım tartışmalar vs oldu ama tuttu. Ne yaparsanız yapın tutacaksa oluyor tutmayacaksa olmuyor aslında ama yine de tedbiri elden bırakmamak adına yeme içmeye dikkat edebilirsiniz

Teşekkür ederim Ananas yenmemesi gerekiyor diyor bazıları rahimi kastığı için riskliymiş zaten yemeyecegim de yine de bazıları öyle diyor bazıları da yenmesi gerekiyor diyor sizin de dediğiniz gibi tutacağı varsa tutuyor

Hayırlısı olsun canım amh değerin kaçtı acaba benim 0.97 di 1 yıl önce 1 yumurtam toplandı ve gelişmedi bana yazdıklarkn umut oldu gerçekten

Hayırlısı olsun canım amh değerin kaçtı acaba benim 0.97 di 1 yıl önce 1 yumurtam toplandı ve gelişmedi bana yazdıklarkn umut oldu gerçekten
Merhaba çok teşekkür ederim amh 0.98di darısı başınıza olsun inşallah çok araştırma yaparak gittim 2.doktoruma ben, çok da memnun kaldım gerçekten işini çok iyi yapan çok iyi bilen biri kesinlikle. Size de işini severek yapan bir doktor rast gelsin inşallah

sizde adenomiyosis var mıydı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…