tüp bebek sonrası göğüste hassasiyet azaldımı?lütfen yardım

cengaver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
6
0
arkadaşlar 3 aşılamadn sonra 4.mikroyu denedik.1 şubatta transfer 13 şubatta test günü.transfer sonrası göğüslerimdeki hassasiyet tamamen kayboldu.göğüslerdeki sertlik hamillek belirtilerinin en önemlilerinden diye biliyorum.göğsünde hassasiyet azalmasına rağmen hamile kalan arkadaş var mı lütfen bilgi verir misiniz.yine mi olmadı ya çok korkuyorum.lütfen yardımmmmm

allahım yardımcınız olsun sorunun cvp bilmiyorum ama inş hamilesindir bu kadar çaba inş boşa gitmez rabbim dilekleinizi kabul etsin şunu da söylemek istiyorum son olarak amacım seni umutlandırmak değil ama hiç belirti yaşamadan hamiş kalanlarda var bunlardan biridde neden sen olmayasın ki rabbim gönlünüze göre versin inş

Selam Cengaver
Ben basimdan gecen seyleri yazmak istiyorum umarim moralin bozulmaz her bunye farklidir ama ben yasadigim seyleri anlatmak istedim yardimci olacagimi dusundum. Bir kac kere normal yoldan bebek denemesi yaptik hamile oldugumu ogrendim dr gittik hersey normal dedi haftalar geciyor ama bende hic hamilelik belirtisi olmadi suphelendim ama cevremdeki insanlar normal oldugunu soylediler 9 haftalik oldu sonra bi gun memelerimdeki agrinin olmadigin farkettim yine takmadim son kontrol icin dr.a gittigimizde bebegin icerde oldugunu soyledi tabii sonra kurtaj.Biliyorsun reglden once memelerde cok hassasiyet olur benim reglden 2-3 gun once memlerimdeki agri geciyor ve sis memelerim iniyor iste o zaman hamile olmadigimi anliyorum hemen ardindan da regl oluyorum. Iletini biraz gec gordum umarim hersey yolundadir her bunye farkli cok takma mutlu haberlerini bekliyorum.

X