Tüp bebek merkezi önerisi

nurishaniminannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
2
0
27
Merhabalar Türkiye'de en iyi tüp Bebek merkezi önerisi olan var mı acaba ve ücretler nasıl? Eşim tese azosperm ameliyatı oldu 8 tüp sperm çıktı 3 ünü kullandık elimizdeki spermleride düzgün bir merkezde değerlendirmek istiyoruz yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar Türkiye'de en iyi tüp Bebek merkezi önerisi olan var mı acaba ve ücretler nasıl? Eşim tese azosperm ameliyatı oldu 8 tüp sperm çıktı 3 ünü kullandık elimizdeki spermleride düzgün bir merkezde değerlendirmek istiyoruz yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba , Bahçeci umut tüp bebek merkezınde ilk denemede bebegım oldu tavsıye ederım size de

Sizinde mi sorun azospermdi. Ve yaşınız kaçtı ne zaman tedavi oldunuz?
Yok hayır doktora gıttıgımızde ürolog guluyodu nıye geldın dıye esıme senın her zaman cocugun olur dıyordu. Ben cok farklı doktorlara gıttım herseyıme baktırmıstım rahim fılmı de dahıldı buna normal cıkıyordu olmuyordu benım pcosun negatıf etkılerının hıc bırını gormedıgımı soyledı doktorlar sadece yumurta fazlalıgı kısmı aynıydı dıger kıllanma seker dırencı fazla kılo alma adet olmama gıbı seyler ben de yok ben duzenlı adet olurum gununde , seker sorunum yok kılom da yok zayıf bıle sayılabılirim. rahım fılmımde de her sey normaldi ama kafama cok taktıgımdan bır de toplum baskısından stresten dolayı olmadı tüp bebekte 28 yumurtam toplandı hepsı doluydu fazla yumurtalar genelde kalıtesız cıkıyormus ondan korkmustum basta ama 15 adet 5. Gun embrıyosu ust kalıte elde edıldı ılk transferde hamıle kaldım bebegım oldu. 20 ay once falan yaptırdım tup bebegı yasım 28 bıtmek uzereydı o zaman. Suan 30yasındaym

X