Tüp bebek maceramız son buldu, buyrun yorumlara.

Allahım sanada bian önce hiç ummadığın anda mucizeni nasip etsin güzel kalplim

bn o hatayı yaptım.3 kere aynı yerde denedim ve çok yıpranmıştım.sahin bey ve ekibi çok güler yüzlü ve işlerinde çok iyiler.daha az ilaç kullanmama rağmen herşey yolunda gitti şükür.bi on görüşmeye gitmelisin bnce.bnde 3.negatiften sonra çok araştırdım hepsiyle görüşü cem öyle karar vericem demiştim ama ilk şahin beyle görüştükten sonra orda yaptırmaya karar verdim.insallah sende güzel sonuclar alırsın

Ahhhh çok coook üzüldümmm, ne güzel şeyler paylaşmıştık yaramı düşmek istemem ama niye kürtaj oldun canım
Canım çok teşekkür ederim.
Hersey cok güzel gidiyordu 2 kese görüldü sonraki kontrolde 1 keseyi göremedik yoktu diğer kesede son hafta bebegi gördük ama kalp atışı yoktu 9.haftadaydik ama 6 haftalık görünüyordu gelisimi durmuş sağlıklı olmadığını ve kalp atisi olmadığını söyledi o yüzden gebeligim sonlandi malesef
En nasılsın canim senin nasil gidiyor

Bu yaşta, daha ilk denemede pes etmek neden? Maddi derseniz anlarım ama başka türlüsünü anlayamıyorum. Bakın 5 kere tüp bebek denedim hiç hamilelik oluşmadı, hala pes etmiş değilim tekrar deneyeceğim. Çünkü bazı şeylerde ısrarcı olmak taraftarıyım. Lütfen biraz dinlenin öyle karar verin. Allah yardımcınız olsun.

Olsun olsun canım, en önemlisi sağlık. Gene olur herşeyde vardır hayr. Rabbim diğer transferden gelicek bebeğini saglıkla kucağına almayı nasip etsin insallah
bende iyi olmaya çalışıyorum, mide bulantısı çok arttı canlı cenaze gibiyim

Allah razı olsun cnm Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin
Tam bulantilarin tavan yaptığı zamanlar elma yoğurt falan ye biraz rahatlatır inşallah
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin

Merhabalar, öncelikle İnş hakkınızda hayırlısı olur.. yaşadığınız bölgedeki fakulte hastanesine gitmeyi düşündünüz mü hiç peki, yani sadece ilaç masrafınız oluyor oda indirimli alıyorsunuz, hastane rapor çıkarıyor ilaç için. Yani en azından daha düşük maliyet ile şansınızı denemiş olursunuz diye düşünüyorum.

Haklısınız, tavsiye için teşekkür ederim Açıkçası düşünmedim ve hem mental olarak hem bedenen yorgun olduğum için uzun bi süre de düşünmüyorum, en azından bir yıl kadar. Zaten öyle de böyle olmuyor, ama olur da tekrar denersek işte o zaman raporlu denerim

Gözünüz Aydın hangi merkezde yaptırdınız birde hangi kürleri denediniz acaba

konunuzu yeni okudum doktor hakkında cok bilgim yok açıkcası ama herzaman böyle programlara çıkan medyatık doktorlardan cekınırım işin içyüzü maddıyat reklam vs cok daha fazla oluyor. Tabi siz iyi elktrık almıssınız ama bikere uygulama yanlıs olmus kanunen 35yaşın altındasınız size 2embrıyo transfer edılmemelıydı neye göre ettiler sorununuz sebepsizken üstelik.Onun 35 yaş altında iki embrıyo tranferı olması ıcın bırcok krıter var ama sebepsızde buna uymuyor maalesef burdan zaten uygulama yanlıs.İkincisi tutmayınca direkt genetige baglamak dogru degıl cunku genetıgı sağlam olupta (pgt’lı tup bebek dahı olsa) tutmama olasılıgı var.Bu sefer olmayınca neye bağlayacak??Tüm şartlar çok iyi olsa dahi %60 başarı oranı diyolar sizin yaş grubu için.Tüp bebekte %70 başarı oranı dıye bısey yok manevı anlamda sizi fazla yükseltmıs olmayınca da o oranda hüsrana ugramıssınız bu da bence doktorun hatası .Ne olursa olsun ıyı pozıtıf düşünülmeli ama her olasılıkta konusulmalıydı bence.6.gun embrıuosu geriden gelen embrıyodur yanı 5.gune ulasması gereken evreyı 6da tamamlar kalıte sevıyelerı neydı bunun bılgısını verdılermı??ve nıtekım 3.gun embrıyosuyla gebe kalan yine çok kişi var .Değerleriniz iyi olmasına rağmen embrıyonuz azmıs bence dondurmamıslarda .Dondurulmus olsa yıne sıfırdan başlamadan denerdiniz .Bu da bence laburatuarla alakalı.tüp bebek tedavısınde en önemlı şey laburatuar .Duygularınızı anlıyorum ve inanın cok uzuldum ben de tüp bebek tedavısı yaşamıs bırıyım bızımde sebepsızdı ve bız ustelık daha yaşlıyız ben 34yaşındayım.İnanım yaptırdıgımız merkez embrıyomuz genetık testınden gecmıs ve tab kalitede olmasına ragmen bızı fazla yukseltmedı herseye hazırdık olmazsa tekrar tekrar deneyecektık.İlk denemeden pes etmeyın bence tamam bekleyın kendınızı toparlayın ama ıyı arastırın ıyı bır merkezde yenıden başlayın umarım tez zamanda gebe kalırsınız

Merhaba çok fazla msj vardı hepsini okuyamadım genetik yaptırmış mıydınız acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…