Tüp bebek iğneleri yan etkisi

herkes birbirine moral önemli pozitif ol diyor inşallah olabiliriz inşallah güzel haberinizi alırız kaçıcı günde test bakılcak size
Hiç bakasım yok acıkcası üzülmekte istemiyorum erken zaten su an. haftya cuma kanda baktır hastaneye sonuc bildir dedıler çalışıyorum ya akşam acilde falan baktırırım işten izin alıp gidemem cok aldım çünkü. Acelemyok da sabah evde bir tane test vardı onu bulamadım yoksa yapacaktım bazen sabretmek lazım

bencede yapmayın bekleyin gününü yaparsınız negatif çıkar modunuz düşer en güzeli yapmadan sabırsızca beklemekk

Gonopeptly sadece transferden sonraki gun sabah vuruldum ıkı tane oda tutunma için dedıler her doktor vermiyor bunu. Belkı doktorun tedavi şekli farklıdır.
Bugün usg ile baktılar 9mm den 13 mm yükselme olmuş ama yinede gonal f in dozunu arttırdı ve cetrotide başladı. Siz biliyor musunuz ulaşması gereken boyut ne oolmalı toplama için.

Bugün usg ile baktılar 9mm den 13 mm yükselme olmuş ama yinede gonal f in dozunu arttırdı ve cetrotide başladı. Siz biliyor musunuz ulaşması gereken boyut ne oolmalı toplama için.
sevindim kardeşim, birkaç güne toplama olur artık bundan sonrasını düşünme kafana takma. hergün 1-2 mm büyür diye biliyorum muhtemelen 3 güne kadar çatlatma iğneni olursun. sakin ol ki sürecin güzel geçsin. Daha bunun döllenmesi var o kısımlar daha önemli. Kaliteli yumurtaların olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…