Tüp bebek iğneleri yan etkisi

kafabirmilyon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
65
23
31
Decapeptyl + Cetrotide + Gonal f ilaçlarına başlayacağım yarın.
'Choriogonadotropin alfa ' bu ilacın ne olduğunu bulamadım ama yukarda belirttiğim üçü doğru. Sizlere tüp bebek iğneleri nasıl yan etki yaptı yada yaptı mı ?

Gayet rahat olun igneler kısmı en kolay kısmı, asıl bekleyis döllenme ve transfer sonrası. Hiç endişe etmeyin iğneler yan etki yapmıyor, hayırla yolunda gitsin sürecin.

Merhaba bende decapeptly hariç diğer ikisini kullandım. Hiç yan etkim olmadı. Arkadaşa kayılıyorum iğne kısmı işin kolayı asıl sonra nasıl olacak o stres, sıkıntı daha zor.

3 tane iğne oldum ve bu sabah usg çekildim ama yumurtalarda büyüme olmamış normal mi bu durum?
Dr unuz bir kaç gün daha aynı dozda ilaç verip yumurtalara tekrar bakar ona göre ilaç dozunuzu değiştirecektir ya da direk ilaç dozunu değiştirir. Endişe etmeyin benimde çok zor büyüdü yumurtalarım

Dr unuz bir kaç gün daha aynı dozda ilaç verip yumurtalara tekrar bakar ona göre ilaç dozunuzu değiştirecektir ya da direk ilaç dozunu değiştirir. Endişe etmeyin benimde çok zor büyüdü yumurtalarım

Çok teşekkür ederim aynı kullan pazartesi tekrar gel dedi. Yalnız değilmişim insan hep direk büyüyecekmiş gibi odaklı ya bir tek benim mi büyümedi diye evham yaptım hemen. Sağolun cevap verdiğiniz için. Siz hangi aşamadasınız şuanda?

ne demek birbirine yardımcı olmalıyızBenimde yumurtalarım geç gelişti 16.gün toplandı. Yüksek doz ilaca rağmen 7 yumurta topladılar. Şükür ki 4 ta e donduruldu.kaliteliler. 28 yaşındayım ama yumurtalıklarım zayıf amh düşük. şu an regl olmayı bekliyorum transfer hazırlıklarına başlicaz.hepimiz için hayırlısı olsun

Yumurta toplandıktan en geç 5 gün sonra transfer yapılmıyor mu neden regl dönemi bekleniyor bilmiyordum bunuda

Yumurta toplandıktan en geç 5 gün sonra transfer yapılmıyor mu neden regl dönemi bekleniyor bilmiyordum bunuda
Şöyle benim ilk transferim sizin dediğiniz gibi oldu. Yumurta toplamadan 5 gün sonra transfer oldum. Ama tutmadı. Buna taze emriyo transferi deniyor.benim taze emriyo transferi tutmadığı için dr um bu defa dondurulmuş embriyo transferi yapcak. Şu an rahim dinlendirme sürecindeyim. Regl olunca hazırlıklara başlicaz

Ayyyy ne heyecanlı bir süreç yaaa inşallah güzel haber alırsınız :) ilk denemeniz mi?
İlk canım evet fazlasıyla adrenalinli bir süreç, amin diyelim Allah bilir belırtımde yok ya o yuzden kafana takma ılerıeı bıraz daha sabır isteyen süreç yumurtan büyür pozıtıf ol

Bende gelecek ay başlayacağım çok stresliyim

Hmm anladım neler öğreniyoruz bilmediğimiz ne çok şey varmış diyorum. İnşallah bu kez çok güzel bir sonuç alırsınız hayırlıysa nasip olsun inşallah.

İlk canım evet fazlasıyla adrenalinli bir süreç, amin diyelim Allah bilir belırtımde yok ya o yuzden kafana takma ılerıeı bıraz daha sabır isteyen süreç yumurtan büyür pozıtıf ol
herkes birbirine moral önemli pozitif ol diyor inşallah olabiliriz inşallah güzel haberinizi alırız kaçıcı günde test bakılcak size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…