Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canim benim ben de yeni tup bebek yaptirdim. Pozitif sonuç aldım. Öncesinde yapışıklık nedeniyle 2 kez histereskopi olmak zorunda kaldim. Insaallh Hersey hepimiz için yolunda gider. Sen nerede yaptırdın tedavini?
Maşallah rabbim hayırlı uğurlu etsin benim de tahlil yapmama son 3 gün inşallah pozitif olur rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Canim benim ben de yeni tup bebek yaptirdim. Pozitif sonuç aldım. Öncesinde yapışıklık nedeniyle 2 kez histereskopi olmak zorunda kaldim. Insaallh Hersey hepimiz için yolunda gider. Sen nerede yaptırdın tedavini?
Maşallah ne güzel. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Antalya tüp bebek merkezinde

Canım bende 2 ektobik gebelik oldu tam yumurtalığıma yerleşmişti bir tanesi be sebebi bulunamadı 1 düşüğüm oldu omunda nedeni Yok doktor korkma ve kafana takma dedi pıhtılaşma problemim Yok ama astım hastası olduğum için doktorum aspirin vermedi clexan başladık anne olmak kolay değil boşuna cennet ayaklarımızın altına serilmemiş sen içini ferah tut Rabbim ol demezse olmaz canım tevekkül etmemiz lazım inşallah en kısa sürede senden de güzel haberler alacağız

Bugun cagirdi doktorum bir karar vermemiz gerekir dedi iki embriyonun biri 8 hucreli digeri 4 hucreliymis. Ama sabah cok erken oldugu icin saat bolunme devam ediyor olabilir dedi. Dusunduk ne olursa olsun 5. Gunu beklemeye karar verdik. Eger 5. Gun hala canlilarsa ve annelerine gelmeyi kabul ediyorlarsa Allahin izniyle transfer gerceklesicek Ama yok durmussa gelisimleri o zaman transfer icin ymurtam kalmamis oluyor. Nasipte ne varsa o oluyo hayirlisi insallah. Allahimdan istiyotum sadece elimden geleni yaptim cunku suan icin

Canım benden de 16 yumurta toplandı 13 tanesi işleme alındı 11 tanesi döllendi. 1 tanesini 2.gün transfer ettiler, 1 tanesini de 5.gün dondurdular. Transfer tutmadı dondurulmuşu deniycez önümüzdeki ay kısmetse. Yani 16 yumurtadan 2 tane kaldı o yüzden kafanı takma hiç hayırlısı neyse o olsun.

Sayi onemli degil kalite onemli diyorlar. Sonrada kalite de onemli degil tutmayabiliyor diyolar. Yani kisacasi dogacaksa o bebek Allahin izniyle naparsan yap diguyor. Anne olmak kolay degil elimizden gelenin fazlasini yaomak zorundayiz. O clexanlari vuurulurken gozumden yaslar geliyor....

Canım bende Pazartesi günü ilk görüşmemi yaptım Suat hocayla ondan 1 saat önce pembe maviyle görüştüm Suat hocadan sonra da aynı gün Acıbadem Şahin beyle görüşecektim ama onu iptal ettim Suat bey nasıl oldu bilmiyorum ama bana bi anda güven verdi ve o an kararımı verip muayene oldum bu ay sonu adet olunca gel dedi bir de adet sonrası muayene edicem dedi Ağustos adetiyle de tedaviye başlarız dedi yaklaşımından memnunum sıcak geldi bana bi ilaç verdi daha doğrusu takviye vitamin ve tahlilleri yaptır dedi ben Balıkesir den gidiyorum ona[/QUO
merhaba:KK25: bende suat beye gidiyorum tedavimi 29 temmuzda başlattı iğneler ilk aşama :KK17:çok memnunum :super: yaklaşımları çok sevecen inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız :KK36:ALIRIZ :KK5:

Kızlar bugün transferin 9 günü test yaptım kan 53 ,38 çıktı değerim nasl tek birtane 5 gün emriyosu transfer ettiler yasdan dolayı cvpyazn bekliyorum çok acl

Bugun cagirdi doktorum bir karar vermemiz gerekir dedi iki embriyonun biri 8 hucreli digeri 4 hucreliymis. Ama sabah cok erken oldugu icin saat bolunme devam ediyor olabilir dedi. Dusunduk ne olursa olsun 5. Gunu beklemeye karar verdik. Eger 5. Gun hala canlilarsa ve annelerine gelmeyi kabul ediyorlarsa Allahin izniyle transfer gerceklesicek Ama yok durmussa gelisimleri o zaman transfer icin ymurtam kalmamis oluyor. Nasipte ne varsa o oluyo hayirlisi insallah. Allahimdan istiyotum sadece elimden geleni yaptim cunku suan icin

Sayi onemli degil kalite onemli diyorlar. Sonrada kalite de onemli degil tutmayabiliyor diyolar. Yani kisacasi dogacaksa o bebek Allahin izniyle naparsan yap diguyor. Anne olmak kolay degil elimizden gelenin fazlasini yaomak zorundayiz. O clexanlari vuurulurken gozumden yaslar geliyor....
Aynen canım çok haklısın ama rabbim ol derse oluyor rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah hakkımızda hayırlısı olsun Çan'ını sıkma herşey güzel olacak

Niye kimse cevap yazmıyor ya birde aşırı derecede adet sancisina benzer sancim var oluyorum ağrıdan gece sabaha kadar uyuyamıyorum

Ayyy çok teşekkürler kzlarya içimi rahatlattı iz 5 yıldır çocuk olsun diye görmediğim tedavi kalmadı enson tüp bebek denedik rabbim herşeyin hayırlısı nasip etsin
Amin sancılar oluyo bebek yerlestıgı için çok dıkkat et uzanma ağır kaldırma

X