Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canim benim ben de yeni tup bebek yaptirdim. Pozitif sonuç aldım. Öncesinde yapışıklık nedeniyle 2 kez histereskopi olmak zorunda kaldim. Insaallh Hersey hepimiz için yolunda gider. Sen nerede yaptırdın tedavini?
Maşallah rabbim hayırlı uğurlu etsin benim de tahlil yapmama son 3 gün inşallah pozitif olur rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Canim benim ben de yeni tup bebek yaptirdim. Pozitif sonuç aldım. Öncesinde yapışıklık nedeniyle 2 kez histereskopi olmak zorunda kaldim. Insaallh Hersey hepimiz için yolunda gider. Sen nerede yaptırdın tedavini?
Maşallah ne güzel. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Antalya tüp bebek merkezinde

Bugun cagirdi doktorum bir karar vermemiz gerekir dedi iki embriyonun biri 8 hucreli digeri 4 hucreliymis. Ama sabah cok erken oldugu icin saat bolunme devam ediyor olabilir dedi. Dusunduk ne olursa olsun 5. Gunu beklemeye karar verdik. Eger 5. Gun hala canlilarsa ve annelerine gelmeyi kabul ediyorlarsa Allahin izniyle transfer gerceklesicek Ama yok durmussa gelisimleri o zaman transfer icin ymurtam kalmamis oluyor. Nasipte ne varsa o oluyo hayirlisi insallah. Allahimdan istiyotum sadece elimden geleni yaptim cunku suan icin

Sayi onemli degil kalite onemli diyorlar. Sonrada kalite de onemli degil tutmayabiliyor diyolar. Yani kisacasi dogacaksa o bebek Allahin izniyle naparsan yap diguyor. Anne olmak kolay degil elimizden gelenin fazlasini yaomak zorundayiz. O clexanlari vuurulurken gozumden yaslar geliyor....

Kızlar bugün transferin 9 günü test yaptım kan 53 ,38 çıktı değerim nasl tek birtane 5 gün emriyosu transfer ettiler yasdan dolayı cvpyazn bekliyorum çok acl

Aynen canım çok haklısın ama rabbim ol derse oluyor rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah hakkımızda hayırlısı olsun Çan'ını sıkma herşey güzel olacak

Niye kimse cevap yazmıyor ya birde aşırı derecede adet sancisina benzer sancim var oluyorum ağrıdan gece sabaha kadar uyuyamıyorum

Ayyy çok teşekkürler kzlarya içimi rahatlattı iz 5 yıldır çocuk olsun diye görmediğim tedavi kalmadı enson tüp bebek denedik rabbim herşeyin hayırlısı nasip etsin
Amin sancılar oluyo bebek yerlestıgı için çok dıkkat et uzanma ağır kaldırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…