Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar bizi embriyo hakkında bilgi vermek için aradılar hastaneden.7 tanesi döllendi dediler.Sonrasında 3.gün embriyosu felan diye bizi tekrar arıyorlar mı?Yani en kaliteliyi bulacağız diye sadece 5.güne gidenleri umursayıp diğerlerini haber vermezlerse?Sizin bu bilgilendirme evresi nasıl oldu?Gidişat hakkında aradılar mı?

Canim beni opu sonrasi ilk gun aradilar hemen 3 tane dollendi dediler..
Ertesi gun tekrar aradilar 3 ude iyi durumda yarin gelin 3. Gün olarak yerlestirecegiz dediler..
Benim merkezim her gün arayacağini soyledi ve oylede oldu..

Canım benim de ertesi gün döllenen yumurtayı söylediler 20 embriyom oldu 3. Günde tekrar aradılar kaliteli 14 kaldı diye 5. Günü bekleyeceğiz sayı fazla diye dediler 5. Günde de iyi kalitede 7 embriyom kaldı onlarda 2 kısım olarak donduruldu bende ohss geliştiği için 4 embriyom hala bekliyor transferimde 8 gün önce gerçekleşti bu tutmazsa diğeri denenecek inşallah tutar da rabbim seninde emeğini boşa çıkarmasın

Maşallah canım benim harika sonucun çok şükür doktoruna bilgi ver istersen artık ya da 12.gün bir daha mı yaptırıp gideceksin ayyyyy heyecanlanıyorum ben de seninle maşallah canımmmm
Canimmm ❤
Persembe 12.gunun tekrar test var
Doktoruma soyledim gebelik var gibi ama persembe bakacagiz dedi cok tepkisiz ya...dusmez insallah sonucum

Carsamba Yumurta toplama sonrasi 5 yumurta topladik dedi.cuma sizi arayip transfer icin bilgi verecegiz dedi.ben dayanamadim pers aradim laboratuari 5 i de dollenmis dediler.ctesi de gittigimiz de kalitelerini hücrelerini söyledi.dondurma yapmak isteyip istemediğimi sordu.ctesi de en iyi 2 taneyi ttansfer etti

Canimmm ❤
Persembe 12.gunun tekrar test var
Doktoruma soyledim gebelik var gibi ama persembe bakacagiz dedi cok tepkisiz ya...dusmez insallah sonucum
Tabii doktor değilim sonuçta ama sonuçların çok güzel artış oranı da çok güzel maşallah canım benim doktorlar alıştıkları için sıradan tepki veriyorlar herhalde perşembe bir daha yaptır o da çok güzel artışlı olacak inşallah sonra da iki kese göründü haberini bekliyoruz

Tüp bebek işlemleri nasıl oluyor hani yumurtayı doktorlar kendileri toplayıp döllendirme işlemi yapılıp sonras transfer ediliyor ya bünyeye göremi tutuyor yada tutmuyor sonuçta kendileri dollendirip koyuyorlar hiç bir sorun yokken başarı oranı ne kadar ?

Kizlar igneleri kullandiginizin 3.gununde kasiklarda agri oldu mu sizinde

Merhaba pazartesi opu yapıldı 14 yumurta toplandı. 8 tanesi olgunmuş. ama sadece 2 si döllenebilmiş. microenjeksiyon yöntemi kullanılarak döllenme yapılmıştı. yarını bekle dediler 14 yumurtadan elimde 2 tanecik embriyo kalması beni çok endişelendirdi. benimle benzer durumu yaşayan var mı arkadaşlar ? yarın olduğunda sanki döllenen hiç yumurtanız kalmadı diyecekler diye korkuyorum.... Hayırlısı Allahtan sonucta ben denemeye ve çözüm aramaya devam edeceğim tabiki ama insan bu sürecte yinede etkileniyor. Başlığı açan arkadaşım gerçekten çok temiz ve güzel birşey yapmışşsın. Tebrik ederim bu arada..Bu arada eşimde de bende de herhangi bir sorun yok yumurta ve spermlerde . bende sadece pıhtılaşma bozukluğu var.

O yumurta kalites ve sperm kalitesine göre değişiyor canım ayrıca rahminin o an ki durumu da herşeyi değiştiriyor birde Rabbimin ol demesi lazım

Pıhtılaşma bozukluğunda kan sulandırıcı iğneler veriyor onu kafana takma döllenen embriyolaragelince önemli olan sayısı değil kalitesi canım rabbim en kısa sürede sana da nasip etsin embriyon fazla olsa da en fazla 2 embriyo veriyorlar zaten öyle düşün stres yapmamaya çalış zor biliyorum ama stres en büyük bela en kısa sürede sende olumlu sonuçlanırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…