Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Inşaallah hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun canım darısı başıma olsun... Yarın yumurta toplama işlemim var 3 tanecik yumurtam gelişti Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah...
Aynen önemli olan kalitesi canım inşallah kucağına alırsın bebişlerini rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah

kizlar çarsamba opu olacakti. Yumurtalarim cok uyarilmiş, ilaci kesip bekleyeceğiz 1 gün dedi, çatlatma iğnesini yapma simdilik dedi. Başına böyle birşey gelen var mi?

Kızlar ben de bugün opu oldum.Gaz sancısı var ne zaman geçer bu?Ya da böyle olan var mı benim gibi?

Canim opu sonrasi gaz aşırı yasadim ben..hatta daha yeni geciyo diyebilirim baya devam etti gaz mevzusuu..ona takilma bence..
Opu ve transfer sonrasi ilaclar ise her doktora ve hastaya gore degisiyo canim..ben opu transfer arasi iğne kullanmadım..

Kızlar ben de bugün opu oldum.Gaz sancısı var ne zaman geçer bu?Ya da böyle olan var mı benim gibi?
Aynen canım gaz sancısı oluyor kullanılan ilaçlar doktora göre değişiyor hatta bende ohss gelişti ve iyice sıvı birikti karın içimde o yüzden transfer ertelendi ve şimdi dondurulmuş embriyo transferi yaptık

X