Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canım ben de pozitif sonucu yeni alanlardanım göğüslerde ağrı ve çok yemek yeme dışında hiç belirtim olmadı. Yarın 5.haftaya başlıyoruz inşallah bu iki belirti dışında hala bişey yok. Demek istediğim belirtim yok vs deyip üzmeyin kendinizi
Canım benim kasıklarım batıyor ve öok sık acıkıyorum. Başım ağrıyor bugün 4.gün transferin 5.gün embiryosu 2 tane embiryo gögüslerim ağrıyor ama ben ilaçlara bağlıyorum onu

Kanda çıkar mı bilmiyorum . Yarım saat sonra ikinci cizgi cook soluk sekilde cikti dikkatli bakınca görebiliyorum sadece. Belirti bilmiyorum inan. Ilaclardanmidir bilmem göğüslerim aşırı şiş ve cok acıyor. Bide trasnferden sonra embriyo sag tarafa konuldu. Sag kasigim igne gibi batiyi ve sanciyo belimin de sag tarafi. Baska bisiy yok..
Canım foto da bile görünüyor hayılı olsun bence kan ver tek embiryo mu çift mi canım

Canım benim kasıklarım batıyor ve öok sık acıkıyorum. Başım ağrıyor bugün 4.gün transferin 5.gün embiryosu 2 tane embiryo gögüslerim ağrıyor ama ben ilaçlara bağlıyorum onu
Ben de ilaçlara bağlamıştım hatta ümitsizliğe bile gitti sonu. Ama sonuç olumlu oldu çok şükür. İnşallah senin de öyle olur

Canım foto da bile görünüyor hayılı olsun bence kan ver tek embiryo mu çift mi canım
Tek embriyo. 2 embriyo da donduruldu. İnstagramda koyullastirdim resmi ondan canm. Buda orjinali

Eklentiler

• Screenshot_20170730-155844.png
    Screenshot_20170730-155844.png
    97,6 KB · Görüntüleme: 132
Test de 10 dk sonrası yanlıştır diyor herkes. Benim yarim saat sonra ikinci cizgi bu hal aldi.

X