Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar vajinadan progesteron kullanan var mı benimki geri akıyor .Hepsini itiyor um fakat dışına çıkıyor yine 5 dk sonra uzanıyor um da bilmiyorum neden öyle oluyor

Kizlar transferimin 2.gunu 3.gun embryosu fena duygusalim
Kızlar vajinadan progesteron kullanan var mı benimki geri akıyor .Hepsini itiyor um fakat dışına çıkıyor yine 5 dk sonra uzanıyor um da bilmiyorum neden öyle oluyor
Canim ben de kullaniyorum.yatar pozisyonda koyuyorum ve bi 30 dk falan kalkmiyorum.beninde geri akiyor ama oyle fazla degil.ilaci ittikten sonra yatar pozisyonda bi 20 dk yat bence

Kizlar bisey soracam
3.gun transferi ve transfer olali bugun 2.gunum.transfer gunumden bugune kasik agrisi bel agrisi adet sancisi vardi.oturup kalkarek kasiklarom geriliyordu.
Bugin sadece hafif bir sizi var....bi durumda sansim hala devam ediyormudur ?

Kızlar bu pko olanlar varsa aranızda yumurta gelişimi fazla mı oldu sizde de?Ben de gelişme bayağı oldu.Sanırım hafta sonu opu olacak.Hamile olanlara çoook sevindim umarım bu topiğin kaderi hep pozitiflerle olur:halay:

Bir de şimdi yumurtanın çatlamasını önleyici orgalutran iğne verdi doktor bir dahaki gidişimde nasıl bir yol izlenecek bir bilginiz var mı?Opu dan önce gonalf ve merional kullanmaya devam edecek miyim?Perşembe günü tekrar çağırdı.Yumurtalara bakmak için.

Bir de şimdi yumurtanın çatlamasını önleyici orgalutran iğne verdi doktor bir dahaki gidişimde nasıl bir yol izlenecek bir bilginiz var mı?Opu dan önce gonalf ve merional kullanmaya devam edecek miyim?Perşembe günü tekrar çağırdı.Yumurtalara bakmak için.
Orgalutran catlamayi onleyici igne hem gonalf kullanacaksin hemde catlamasinlar diye orgalitrani

Kizlar bisey soracam
3.gun transferi ve transfer olali bugun 2.gunum.transfer gunumden bugune kasik agrisi bel agrisi adet sancisi vardi.oturup kalkarek kasiklarom geriliyordu.
Bugin sadece hafif bir sizi var....bi durumda sansim hala devam ediyormudur ?
Canım tabiki devam ediyor hem hiç ağrımayıp pozitif alanda var

Kızlar bu pko olanlar varsa aranızda yumurta gelişimi fazla mı oldu sizde de?Ben de gelişme bayağı oldu.Sanırım hafta sonu opu olacak.Hamile olanlara çoook sevindim umarım bu topiğin kaderi hep pozitiflerle olur:halay:

Cok fazla yumurta gelisiminde ohss ihtimaline karsilik taze transfer yapmayip donduruyorlar genelde. Opu dan sonra agrin fazla olabilir . Benim oyle oldu

Eklentiler

• IMG-20170801-WA0003.jpg
    IMG-20170801-WA0003.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 151
X