Tüp bebek beta hcg

Nurellax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
52
14
Merhaba ben 3 eylulde tup bebek transferi oldum 5 gun embriyosu. Transferin 6 gunu hafif lekenmelerim oldu. Kontrol günüm 15 eyluldu ama ben Transfer in 11 günü acilde beta hcg testi verdim 46 çıktı. Bugün 13 uncu gunu kendi doktoruma gittim kontrole BETA HCG RIA HARİCİ YONTEM yazıyordu 42 çıktı. Hala devam ediyor Lekenmem onada normal dedi ve Hayirli olsun dediler çarşamba günü tekrar kontrole çağırdı. Sizce ne demek bilen varmi birde bu düşüş mu yoksa her hastane farkli mi çıkarıyor?

Kimyasal olabilir değerin iki güne göre hiç atmamış aksine düşmüş. Ne kadar farklı yerlerde de versen iki güne bi iki katına kadar çıkıyor normalde. Çarşamba keseye bakcaklardir

Ben söyledim aslinda 46 idi 42 düştü diye ama hoca carsamba tekrar kanina bakilsin demis. Bende açıkçası sasirdim

Kimyasal olabilir değerin iki güne göre hiç atmamış aksine düşmüş. Ne kadar farklı yerlerde de versen iki güne bi iki katına kadar çıkıyor normalde. Çarşamba keseye bakcaklardir
Bende aslinda soyledim 46 idi 42 düşmüş diye ama hoca israrla pozitif tekrar kanina bakilsin demis bende açıkçası şaşırdım

Bende aslinda soyledim 46 idi 42 düşmüş diye ama hoca israrla pozitif tekrar kanina bakilsin demis bende açıkçası şaşırdım
Başka yerin değerini dikkate almiyordur. Normalde zaten 2-3 kere kan kontrolü yapıyorlar. Bugün verdiysen dediği gibi çarşamba bakicak ona göre yorum yapar. Transferin kaçıncı günü 42 çıktı yani? Ben 12. Günü kan vermiştim baya yüksek cikmisti

Transferimin 13 üncü günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…