Tüp Bebek Beta HCG Yavaş Artıyor

Wiraya

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2024
127
93
32
Arkadaşlar merhaba, 5. Gün embriyo transferimin bugün 10. Günü. İlk kez 5. Gün idrarda pozitif gördüm beta degerlerim
6. Gün 14.4
7. Gün 34.4
10. Gün 69.2
Bugün en az 100 bekliyordum ama 69 gelince moralim bozuldu ama doktorum 10. Günden önceki degerlerimi dikkate almadı 10. Gün 50 nin uzerinde olduğu için değer normal kötü degil ama takip edelim dedi içim hiç rahat değil %60 artış yeterli diyorlar ama bakıyorum herksin 2 3 kat artıyor 2 günde bir o yüzden moralim çok bozuk kimyasal diye korkuyorum. Benim gibi değerleri bu şekilde başlayıp sağlıklı gebelik elde eden var mı. Deneylerinizi paylasir mısınız 🥺

Şunu da ekliyim bir de 6. Ve 10. Gün testini devlet hastanesi acilinde verdim 7. Gün testini de sağlık ocağında vermiştim merkezden merkeze değişiklik gosterebiliyormus ama bu kadar bariz fark olur mu onu da bilemiyorum 🥺

Çok erken test vermişsiniz o nedenle daha baştan stres olmuşsunuz. %60 artış yeterli, bir de hep aynı yerde aynı saatte vermek önemli. Artışı takip etmekten başka yapacak bir şey yok, umarım hamilesinizdir

Çok erken test vermişsiniz o nedenle daha baştan stres olmuşsunuz. %60 artış yeterli, bir de hep aynı yerde aynı saatte vermek önemli. Artışı takip etmekten başka yapacak bir şey yok, umarım hamilesinizdir
Çok haklısınız ben de erken test verince kafamın karışacağını biliyordum ama insanın elinde değil idrar testinde pozitif görünce dayanamadım. İnşallah artışlar güzel devam eder

X