Tüp bebek 9. Haftada kalbi durdu

Doktorunuz nasıl bi tedavi uygulayacak hamile kalınca soyledimi
Önemli olan pıhtılaşma genleri değil kan sulandırıcı kullansak da olur kullanmasak da olur dedi, ama bn zaten kan sulandırıcıları kullandığım halde 8 haftalıktı kalbi durdu kürtaj oldum tüp bebek tedavisi ile olmuştu, yani bnde bilmiyorum nasıl tedavi uygulanır, kortizon hap kullanmıştım, coraspirin hap, oksapar 0.4 mg iğne kullanmıştım, kan pıhtılaşma testim düşük yaptıktan sonra sonucu çıkmıştı yani

Bende gecirdim mol 6 artık nasıl olur bilmiyorum çok kastım iki kere oldu bundan sonrası için olursa doktora gidip iğne lerimi oluo gerisini Allaha bırakmak

Aynen canım farklı bir doktordan da görüş almak iyidir her zaman. Tek sıkıntı pıhtılaşma olsun canım onun çözümü çok basit diğer genetik hastalıklarla baş etmek daha zor Allah göstermesin

Dualarım seninle canım Allah kalbinden geçirdiğini nasip etsin inşallah. Pozitif ol en önemlisi bu. Ben hiç anne olamayacağım derken 2 kere hamile kaldım bak. İnsan en kötüyü düşünüyor hep ama güzellikler geliyor sonunda :)

Aynen canım farklı bir doktordan da görüş almak iyidir her zaman. Tek sıkıntı pıhtılaşma olsun canım onun çözümü çok basit diğer genetik hastalıklarla baş etmek daha zor Allah göstermesin
Evet haklısın Allah kimseye gostermesin inşallaha sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah Rabbim isteyen herkese icindede benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…