Tüp bebek 9. Haftada kalbi durdu

.

Çok geçmiş olsun aynı seyi yaşamısız bende geçen ay kürtaj oldum gerçekten çok zordu genetik test verdik biz devlette sonuçlar 2 ayı buluyormuş sonuçlara göre tedavi planlaması yapacağız bizimde 2 embriyo var çok şükür allah yardımcımız olsun tek tesellim hamile kalabildiğimi görmüş olmak rabbim tekrardan sağlıklı gebelik nasip etsin

Amin canım inşallah Allah en kısa zamanda sana da nasip etsin. Travmayı atlatmak çok zor. Şimdi yine hamileyim ama o korkuyu içimden atamıyorum kucağıma almadan da geçmeyecek sanırım o korku

Amin canım inşallah Allah en kısa zamanda sana da nasip etsin. Travmayı atlatmak çok zor. Şimdi yine hamileyim ama o korkuyu içimden atamıyorum kucağıma almadan da geçmeyecek sanırım o korku
Haklısın canım bende korkarım Ne kadar süre sonra hamile kaldın

Merhaba oksapar iğneyi devlet karşılıyor mu peki yada rapor mu çıkarılıyor

benden de isterler mi acaba ilk transferim tuttu 9+2 de kürtaj oldum bugün kürtajımın dördüncü günü
Tüp bebek doktorunla görüşmen gerek ben kalbinin durduğunu öğrendiğim zaman bemen asistaniyla iletişime geçtim doktorum beni aradı genetik test yaptır sonuçları alıp adetli gel konuşalım dedi transfere öyle karar verilecek bence sizdende isterler yaptırın 1 kayıp daha göze alamayız ona göre tedavi uygulansın zaten su gibi para gidiyor psikolojik çabası ayrı yoruyor

Aynen öyle bana da doktorum 2. Adetinde gel dedi. Ama genetik testten bahsetmedi dediğiniz gibi maddi manevi çöküntü. Siz devlette mi yaptırdınız

Aynen öyle bana da doktorum 2. Adetinde gel dedi. Ama genetik testten bahsetmedi dediğiniz gibi maddi manevi çöküntü. Siz devlette mi yaptırdınız
2. Adette gel demiş ama ya aynı şeyleri bir daha yaşarsan nolcak şasırtıcı bence Yok hayır bahçecide yaptırdım devlette süreç çok uzun bekleyemedik amh düşük zaten kaybedilecek zamanımda yoktu

Bence testi yaptırın doktorunuz istememiş ama ya bir sorun varsa kan pıltılaşması gibi bebeğin kalbi bundan dolayı durduysa yine aynı şeyleri yaşamak çok zor allah yardımcımız olsun

Allah razı olsun evet yaptırıcam inşallah emeklerimiz boşa gitmesin
Zeynep ganı merhaba doktor bizden de test istemedi biz ilk transfer tutmayınca gidip yaptırdık eşimle bazen insanın kendi birşeyleri yapması gerekiyor doktorlar evet iyiler ama bu kadar kolay birşeyi bile önden istemiyorlar bence de yaptırın en azından kafanız rahat olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…