Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende sizin gibi arıyorum bulursanız bizede söyleyin ben dr ali gökçen vardı izmirdeki fiyat17 beşyüz dedi mini face lift için.acaba fransiz aşkımı yapsam oda 6 aya gidiyormuş bilmiyorum sizi takip edeceğim
Sakin yaptirma.ben yaptirdim.13 cift atildi.bildiginiz cop.cektiginiz aci harcadiginiz para yaniniza kalan oluyor.

Ali cemal yilmaz.ama baska doktorlarla da gorustum.yuzum agir oldugu icin tutmamis.ayni doktora yuz germe ameliyati olacagim.goz kapagi ameliyati olmustum.ondan.memnun kalmistim.
Çok geçmiş.olsun ama yüzün ağır olması nasıl bi tabir? Daha önce hiç duymadım. Ali cemal yılmaz a önceden ameliyat oldunuz memnun kalmadınız şimdi tekrar kendisine《alicemal yılmaz) mi ameliyat olacaksınız başkasına mı? Anlamadım af buyrun.

Çok geçmiş.olsun ama yüzün ağır olması nasıl bi tabir? Daha önce hiç duymadım. Ali cemal yılmaz a önceden ameliyat oldunuz memnun kalmadınız şimdi tekrar kendisine《alicemal yılmaz) mi ameliyat olacaksınız başkasına mı? Anlamadım af buyrun.
Goz kapagi ameliyati oldum.memnun kaldim.fransiz aski yaptirdim ali cemal beye tutmadi.neden tutmadigi konusunda da baska doktorla da gorustum.yuzunuz agir ip aski tutmaz dedi.
Ali cemal yilmaz a yuz germe ameliyati olacagim.

Arkadaslar buyuk gun geldi . Oglen 12 de ameliyata girecegim.ne olur dua edin.basarili gecsin.sonuclari guzel olsun.cok korkuyorum.adim adim gelismeleri paylasacagim sizlerle.

3.gunum arkadaslar gittikce sisiyorum.agri kesici aldigim surece agrim yok.ayni zamanda karin liposaksin da yaptirdim.

Şişkinligin en yüksek oldugu günlerdesin 5 günden sonra yavas yavas azalacak ödemler sen de aynada farkedeceksin azaldıgını gecmiş olsun . Yüz üne tam olarak neler yapıldı .

Şişkinligin en yüksek oldugu günlerdesin 5 günden sonra yavas yavas azalacak ödemler sen de aynada farkedeceksin azaldıgını gecmiş olsun . Yüz üne tam olarak neler yapıldı .
Orta yuz germe.şakak getme.gidi germe.liplift yani dudak kaldirma

Ben endoskopik arastiriyorum ama sac dokulmesi ve tekrar eski hale donme gibi durumlar oluyormus etkili degilmis gibi yorumlar var artik forumdada cok bilgi verilmiyor bu konuda yapilan ornekler gormek istiyorum ama bulamiyorum yuz cok riskli sonucta.Ercan beyle gorusmustum endoskopik onermisti ama emin olamiyorum cok zor karar vermek. Sizin sikayetinizde telafi etmedimi hakkinda cok olumlu yaziliyordu aslinda. Erhan eryilmazda iyi deniyor forumda. Birseyler ogrenirseniz paylasirmisiniz :)
Merhaba ben edeskopik oldu,bende yurtdişinda kaliyorum, maya estetikde oldum sacim cok kalin oldugu icin hic gorunmiyor bisey, ama öylermiyorum cünkü gelcekten eski haline yakin bi sonuca vardi malesef.

MErhaba doktorunuz kimdi
Maya estetikte Dr.emrah arslan Dr. nihat dikle öyle karar verdiler ama hic deģmiyor gelcekten. Bide ben 1200 Euro ödedim. Ogrendim ki yurtdişindan geldignize söylemiceksiniz ilk başta bana 2500 Euro dediler ve ben cok pahali oldugunu söyledimde 1200 Euro dediler,eminimki normalde fiati Euro olarak daha ucuz.

Maya estetikte Dr.emrah arslan Dr. nihat dikle öyle karar verdiler ama hic deģmiyor gelcekten. Bide ben 1200 Euro ödedim. Ogrendim ki yurtdişindan geldignize söylemiceksiniz ilk başta bana 2500 Euro dediler ve ben cok pahali oldugunu söyledimde 1200 Euro dediler,eminimki normalde fiati Euro olarak daha ucuz.
Turkiyede rakamlar inanilmaz hele soylediginiz sekilde kisiye gore muamele gercekten cok cirkin. Bende uzun zamandir arastiriyorum burdan okudugum yorumlara gore endoskopik yontem maalesef kalici degil artik bu net. Ben simdi sac cizgisinden germeyi arastiriyorum en garantisi bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X