Tüm sorunlarımın kaynağı görümcem

-Bırakın bunlar birbirini iyi bulmuş çeksin
-Büyü tarifi istiyor :)
-Görümcesinin dedikodusunu yapmaya çalışıyor
Bunlar ve daha nicesi, benim hiç demediğim laflar. Cevap vermek istediklerinizi "Yorumla"ya tıklayarak ayrıca cevaplandırırsanız daha tutarlı olur. Kuran sünnetini bilmiyorsunuz demişsiniz, bilmek zorunda değilim. Belki başka dine mensubum, neden beni dışladınız, bu da günah değil mi? Banınız kalkınca gelip buraya kusmuşsunuz tuttuklarınızı 2 gündür.
Burada herkes bekliyor adını bile bilmediğimiz sadece kocasının ağlama krizleri olan kadın diye. Keşke boşansa otursak çiğdem çitleyerek izlesek davayı de mi? Çocuğu da babasız kalsa, hep bu isteniyor emin olun. Herkesin kalbi kötü, herkes feminist, aileye düşman, zor durumdaki bir kadına düşman, gönülden gönüle zıp zıp zaten... Ben 10 gün otursam sizin kadar nefret kusamazdım.

Azaltamazsın git gide artar hatta. Ben de vardı öyle boşadım ben. O pislik kadının çocukları hasta olduğunda ağlardı kendini sokaklara atardı! Çocukların babası da evde poposunu devirir yatardı. Biz boşandık. Neyse oğlumun kolu kırıldı ciddi bir kırıktı hastaneye hemen götürdüm ilk aşama bitti doktor yarın karar vereceğim ameliyat mı değil mi dedi. Ben de korktum mesaj attım. Cevap : gelim mi? Gelme gerek yok dedim gelmedi. Zaten 14 aylıkken kızım ayrılmıştım onu hiç merak etmez. Allah böylelerini bildiği gibi yapsın! Keşke bu türler gidip anası bacısıyla bir ömür yaşayıp geberse! Sinirim bozuldu

Çoğunu yazan benim aslında :) ama size patlamış. Böyle kocaya böyle eş bence kimse kendini yormasın bu konu sahibi için.

Aşkım son mesajı oku, öyle bir mesaj ki kendinden bir parça bulabilir herkes fkfkfkjf. İyi niyetini yirim senin.

Bu forumda bu filmi defalarca gördük.
Bir gün dönüp dolaşıp
"hanımlar, canım kadinlar siz hakliydiniz, ben yanıldım " diyecek

Bu forumda bu filmi defalarca gördük.
Bir gün dönüp dolaşıp
"hanımlar, canım kadinlar siz hakliydiniz, ben yanıldım " diyecek
Ben böyle bişey görmedim arkadaş, herkese laf etmiş herrrkese. Konuyla alakası olan olmayan kim var herkese sokuşturmuş bişeyler. Boşanan kadınlar zaten gözüne görükmesin aplamın, beceriksizlerle işi olmaz zira(!). Yazık ya, ne korkuyormuş kocasızlıktan.

Ablam sen ne yaşadın ya kocayı gorümceyi birak acil tedavi ol.
Abbow içler acısı.

İnce eledim sık dokudum, bu yaşıma kadar bekledim demiş görücü usulü evlenmiş. İnancında boşanmak da pek yok gibi. Evliliğinin bu şekilde yürüyemeyeceği gerçeğini de bir çok kişi farklı yollardan gösterince agresifleştikçe agresifleşti. Aklıma hayalime gelmeyecek kişilere sunum yapmış ama koca seçiminde 2 lira farkla büyük menüyü seçememiş

Boşansın diye kim dedi ki? Ben demedim. Büssürü mesaj, hepsine bakamam. Ama hatırlamıyorum. 1-2 kişi falan demiştir. Herkes araya alıp boşanacaksaaaaan diye üstüne yürümüş gibi ne alevlendi be. Ahahahah. Boşanmasın. Salmasın bu herifi sokağa. Serseri kurşun kimi bulacağı belirsiz, yazık değil mi? Boşanma aplaaam sıkı tut nolur boşanma.

Aşkım son mesajı oku, öyle bir mesaj ki kendinden bir parça bulabilir herkes fkfkfkjf. İyi niyetini yirim senin.
Sırf senin hatrın için okumaya çalıştım ama paragraf atladım hahahahhaj
Hep bu niyetimden geliyor başıma onca şey katipcim
Kadın yıllardır mücadele veriyor çözemiyor ve en ufak bir sorun! Olarak nitelendirmiş bu felaketi. İlginç gerçekten.

Eğer okursan konu sahibi bence görümceyle evi birleştirin. Eşin çok mutlu olur. Hep birlikte musmutlu yaşarsınız. Hem eşinin de aklı onlarda kalmamış olur. Bir de nasıl bir vasfın var da destursuz yanına girilmiyor

Ben de demedim valla bu kadar lafı yedim, keşke deseymişim de anlamı olaymış ahaha. Görümce aslında sessizce kulağına "Abimden boşannnn" dese, görümceyi buharlaştırır, yok eder sorun da çözülür Görümce burayı okuyorsan beni dinle Bence de abinin başının bağlı kalması toplumun fiziksel ve ruhsal gelişimi için hayırlısı.

Ben gördüm ya, Gül'ün son mesajlarınin üzerine çok daha fazla çalışılmıştı.
Konu sahibi ikinci olabilir ama hakkını yemeyeyim.

Birde arkadaş ne zaman kocasinin değil de ailesinin suçlu olduğuna emin olan kadın gelse kocasını elinden alacakmışiz gibi aynı cümleleri kuruyor. Sanki bir kalıptan çıkmışcasina . Hepiniz bosanmissiniz millet mutlu olmasın istiyorsunuz . Kadın kadının kurdudur. Bu kadar harika kocalariniz var susun oturun madem . Hem yorum yapın diye konu açıp hemde kendi istemediği şeyleri duyduğu için bu kadar cildiramaz insan. Egosu bu kadar kırılgan bir insan başkalarına fikir danismasin . Gidin küçük hayatinizda gorumceye birlikte ağlayın.

çünkü bende vazgeçmem kök ailemden çekirdek ailemide toparlayacaksam ben toparlarım siz toparlamayın ilk fırsatta da boşanın olur mu sizin gibi duyarsız insanlar çoğalmamalı
Kendime edilen lafa zerre gücenmedim, umrumda değil benim için ne dediğin, ben beni biliyorum ben yaşadığım hayatı biliyorum, ama bildiğim bi şey daha var, sen var ya sen, sen bu zehirli dilinden çekeceksin. Bayılıyorum stres altında içinizdeki pisliği püsürü kusmanıza. Aynen apla kimsenin yapamadığını yapacak kocanı yola getireceksin, hadi git kocanın ayağının altında gez, bir dediğini iki etme, belki terk edilen başarısız (!) kadınlardan olmazsın.

Ay ben de bu odama destursuz giremezsin muhabbetine hayranım ya. O saygı şahsına ya da güzel karakterine yapılıyor sanki bir çoğu girerken de çıkarken de ananıza bacınıza sövüyor üzgünüm. Bir daha böyle çıkış yapacakken imla kurallarına daha fazla dikkat edin, baya vaktiniz varmış anlaşılan. Sitede bunun çok güzel örnekleri var mesela, şak şak referanslı falan alıntılarla, şiir gibi.

Yaw yok ne desturu ben de dahil böyle görümceydi eltiydi kaynanaydı kafaya takan insanları kim çok yüceltir ki?(bizim işte destursuz odasına giremediğimiz kişiler var ordan biliyorum ) Üstelik evde oturup bebek yapması, yiyip içmesi, eğlenmesi görümcesinin ruh haline bağlı olan birini kendini avutmuş sadece.

Ay bir yerde mudur yardımcısıymış onu bir şey sanıyor işte kendisi hiç kidemlilerinin yanına girmemiş gibi de havalara girmiş ama ne çabuk unutmuş söve söve kapı çaldığı günleri. Bi de kamu yani neyse bir şey demeyeyim.

Odasından bana ne ya? O daireye girmediğim, işim düşmediği sürece benim için sıradan biri. Her yüksek koltuğa oturan padişah mı sanacak kendini böyle?

Kamu da 3 yıl ara veremez o da apayrı bir konu(analık izni 2 yıl). Neyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…