✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

acelemiz yok deme ben de öyle dedim dedim dedim 9 yıldır olmuyor
ama olacak azimliyim
Hadi ya, aslında bu sonuçtan da korkuyorum ama hem daha 1 yıl oldu evleneli, hadi evimizi de alalım, işimiz daha iyi olsun, çocuğa daha iyi gelecek sunacak, hayata erişmek istiyoruz. Hayırlısı tabi..
İnşallah sanada nasip olur anne olmak, Allah gönlüne göre versin

Amin inşallah...
Eşinle yaşlarınız gençse bekleyebilirsiniz tabii...
Ama çok da beklememek lazım..
Ben yaşlı teyzeler gibi oldum artık evlenen çiftlere hemen çocuk yapın diyorum

O kadar olmamışsındır eminim ki :)
ben 28 eşim 31 yaşında bilemedim ki gençmiyiz :)

34 yaşındayım teyzeye az kaldı
gençsiniz tabii..
sen bana bakma ben doğuramama konusunda kronik hal aldığımdan herkes de aynı sıkıntıyı yaşar endişesinden hemen doğurun diyorum

Tanıştığımıza memnun oldum , gel gel her zman bekleriz

Günaydın, benim uyanma saatim de sen mesaini bitiyorsun ondan denk gelemedik

Pazartesi sendromu seni es geçmiş ne güzel :)

Canımm Günaydııın :)
Aslında sabah çok zor uyandım fakat geçen hafta göz ameliyatı olmuştum raporluydum bu haftada iyileşip işime dönmek beni mutlu etti sanırım :)
Nasılsın Özge ben bu arada :)
Nişanlıyım, Finans Uzmanıyım 23 yaşındayım :) Nasipse Mayıs'ta Düğünüm vaarrr.
Bebiş konusuna değinmişsiniz, çok korkak biri olmama rağmen allahımda nasip ederse evlendikten 7 ay sonra falan hamile kalmak isterim :)
Yaşım genç olduğu için kimse önermiyor biraz gezin falan diyorlar ama çok istiyorum ya :)

Memnun oldum..
Allah tamamına erdirsin :)
Geçmiş olsun, iyi olmana sevindim.
Valla bende hem doğumdan korkuyorum, hem acaba ağır sorumlulukmu diye çekiniyorum biraz ama normal şartlarda bayılırım çocuklara. Şu an hamile olsam havalara uçarım mesela, iş plana gelince biraz geçsin diye düşünüyoruz
İnsanların biraz geçsin sonra yap demesindeki en büyük neden, ilk 3 yıl riskli geçiyor, boşanma kararlarının çoğu o yıllarda veriliyor, çocuk bağlayıcı olmasın mantığıyla :) Senin için hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah

Amiin inşallah.
Dilerim o mutluluğu kısa zamanda yaşarsında müjdeli haberlerini alırız :)
Evet ilk bi kaç yılın evlilik için riskli olduğunu duymuştum.
Her ne kadar biz birbirimizi tanıyoruzda desek aynı evde olmak bambaşka birşey.
Gerçek anlamda huyunu suyunu ancak evlenince görebiliriz.
Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun :)
Şimdi Yüksek Lisans başlayacağım ileride evlilik bebek falan derken nasıl yürüteceğim bilmiyorum.
Çocuktan sonra uzun süre çalışmam diye tahmin ediyorum.
Kariyerime epey ara vereceğim sanırım şu durumda da Yüksek Lisans yapmak ne derece mantıklı bilemiyorum.
Gerçekten bebek büyük sorumluluk, bize uzaktan davulun sesi hoş geliyor ama gerçekten çok zor bir durum.
İnşallah üstesinden güzel bir şekilde geliriz :)

Hayırlısı olsun bakalım :)
Yap yap sen, sonradan daha zor olabilir içinde kalmasın :)

Ne kaynatıyosunuzz bakimmm ?

Özgecim sabah çok güzel şeyler aldım, kendimi dopingleyp işe başladım

Kuzucuk gel beraber kaynatalım :)
Biraz gelecek planlarından bahsettik sevgili pinkstrap ile :)
Ay neler aldın güzelim seni böyle mutlu enerjik görmek benimde içimi kımıl kımıl etti canım arkadaşım

Hiç.. düğün, bebek vs :)
Sen napıyorsun? nasılsın?

Ne olsun kuzum benimm , bugün enerji patlaması yaşıyorum , ferhat göçer;büyük oyun size gelsin kuzular, çok keyiflendirdi bugün o şarkı beni
Kuzucuk gel beraber kaynatalım :)
Biraz gelecek planlarından bahsettik sevgili pinkstrap ile :)
Ay neler aldın güzelim seni böyle mutlu enerjik görmek benimde içimi kımıl kımıl etti canım arkadaşım

Geldim geldimm , azıcık kayın yana doğru
Ferhat göçer;büyük oyun dinledim + hobi malzemeleri aldım , mutfağıma kuzum senden örnek olmış olduğum cam kavanozlardan yapıcam , haftasonuda şirinceye gittim içimmden böyle kalpler çıkıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…