✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

valla seve seve verirdim ama iste napcann benim kocam cok yemek yiyo kuzum gece de yiyo bende ona takilinca hayvan gibi oldum yani sorma hic bi giydigim yakismiyor buna bir dur durak demek lazim hemde dahq bebek bile yapmadim dusunsene bebegim olsa ben ne halt yicem ozaman
o zaman verceksin kuzum , akşam 5ten sonra asla yemek yeme , günde meyvelerle birlikte 5 öğün yemek ye , ekmeği kes bak nasıl kilo veriyorsun hemen. Bende kilo alamıyorum kuzum , camış gibi akşamları 1ekmek yutuyorum ama bana mısın demiyo mide herbişeyi eritiyor:KK53::KK53::KK53: Son günlerde gören ay ne kadar zayıfsın , ayy gözlerin yerinden fırlıcak zayıflıktan , yok kırılcaksın , yok hamsi kadarsın diyolar:KK62::KK62::KK62: Sinir olmaya başladımmm , 1.68 boyum 54kiloyum 5 kilo alsam normal olcam ama olmuyor uleyn

Sana çok güzel kurabiye buldum :KK70::KK70::KK70:
2775_0.jpg

o zaman verceksin kuzum , akşam 5ten sonra asla yemek yeme , günde meyvelerle birlikte 5 öğün yemek ye , ekmeği kes bak nasıl kilo veriyorsun hemen. Bende kilo alamıyorum kuzum , camış gibi akşamları 1ekmek yutuyorum ama bana mısın demiyo mide herbişeyi eritiyor:KK53::KK53::KK53: Son günlerde gören ay ne kadar zayıfsın , ayy gözlerin yerinden fırlıcak zayıflıktan , yok kırılcaksın , yok hamsi kadarsın diyolar:KK62::KK62::KK62: Sinir olmaya başladımmm , 1.68 boyum 54kiloyum 5 kilo alsam normal olcam ama olmuyor uleyn
Stressssssss her sey stresten oluyor kuzummm

Poff soğuğa karşıda alerjim var :mad::mad::mad: Allahım nedir benim bu çilemmmm:mad:

X