✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

İyi geçti ablacım , bana deiyor ki artık küçük şeylerden kavga etmiyce vs... Cuma günü gittik kv yemeğe , oğluna yaptığı yemek suyu çekilmiş bezelye ve fazla unlu mercimek çorbası , nişanlım yiyemedi sonra dedi ki insan bi tavuk yapardı dedi, ertesi gün tavuk yapçakmış vs. ee benim ailemde yemeğe beklio artık onunda anası babası benimki mırın kırın etti götürdüm bize sofra nasıl kurulur askere gördü. Kv gider gitmez kapıda kızım 21gündür nerelerdesin sen ne aradın ne sordun dedi:KK57: halbu ki her hafta aradım ve iyi ki tüm aradıklarımı nişanlıma duyurdum , bende dedim ki ben aramammı anne ama sana ulaşılmıoki telefonun bozuk heralde dedim, nişanlmda destek çıktı anne sana hiç ulaşılmıyoki dedi kapadı ağzını kesti sesi. Taktik işe yarıo ablacım 1-0 öndeyim , bize yemeğe geldi diye aman telefonda böyle pek bi baygın baygın konuşuor bi gör çokda lazımdın amman ben üstüme düşeni yapıyorumki ağzına sırf laf vermeyim diye :KK48:
Sen bu isi havada karada goturursun cadi seni

Seninkinin derdi neymis
Derdi telefonla, telefonumu gönder herkes kullanıyor dedi, tamam cumartesi göndercem dedim, çünkü işten çıkıp kv gidip eve gitmek epey geç olcak ve kullandığım yol çok tehlikeli, bana demez mi sen beni şaşırtıyorsun Allah beni kimseye muhtaç etmesin diye birbirimize girdik, ya dedim gece gece yolda bbiri bana taciz etse vicdanın rahat olcakmı yine diye yok anlamıo bi türlü, ben kalpsiz vicdansız oldum, gittim aldım kp bile ddemedi o yol tehlikeli ben götüreyim diye, bi bindim dolmuşa at hırsızı gibi insanlar tek kız ben ve iki vesait yol, böyle düşüncesizlik olur mu ya delirdim 2gündür

Derdi telefonla, telefonumu gönder herkes kullanıyor dedi, tamam cumartesi göndercem dedim, çünkü işten çıkıp kv gidip eve gitmek epey geç olcak ve kullandığım yol çok tehlikeli, bana demez mi sen beni şaşırtıyorsun Allah beni kimseye muhtaç etmesin diye birbirimize girdik, ya dedim gece gece yolda bbiri bana taciz etse vicdanın rahat olcakmı yine diye yok anlamıo bi türlü, ben kalpsiz vicdansız oldum, gittim aldım kp bile ddemedi o yol tehlikeli ben götüreyim diye, bi bindim dolmuşa at hırsızı gibi insanlar tek kız ben ve iki vesait yol, böyle düşüncesizlik olur mu ya delirdim 2gündür
Al birini vur otekine nebicim insanlarmis valla sifatlarina tukuresim geldi ya basina bi is gelse kimsenin umrunda degil ya sonucta bi genc kiz , senin gelinin yaw tuuuu

X