✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

gicik eltim ust kattaoturuyo, 10 , 15 gun once geldi bu kapiya onlara verdigim haliyi getirmis terbiyesiz gavur g..t, u gibi sofraniyor kapida neymis kaloriferi 1 aydir onun kocasi yakiyomus kimsenin baktigi yok her aksam 2 saat ugrasiyor kirleniyor yardim ediyim iyorum ben seni oraya sokmam diyor, felen fisman kapimda o 5 oktavlik sesiyle bogurdu sesiz ol kayinbaba evde duyar alinir diyorum nafile nato memer nato kafa ekemis tipler olurya eli belinde oyle eltim , neyse tamam esime soyleyim kendileri bi sekilde halleder dedim kavga olmasin diye , bogurmesi bittikten sonra hadi gorusuruz dedim kadin arkasini dondu hic konusadan gitti boyle yapinca tuttugum sinir patlayi verdi kapiyi oyle bi carptimki tomagi firlamis , aksam benim adam gelmis ne diyo bana usuyolarmis onlari cagiracakmisim , asla dedim olanlari anlattim, ve benim kocamin tavri ne oldu evlerine derece taktirdi usuyonuzmu diye sormalar beni delirtiyorlar ha bu arada kaloriferi donusumlu yakicaklarmis bu hasbamin hberi yokmus bi gun alicam facasini yere ama bana yakismaz

gecen de ustte oturuyoya mustakil ev gibi kullaniyor mubarek battaniye carsaf yolluk eline ne gecerse sakir sakir cirpiyor ama surekli boyle actim cami bu cirparken yeter cirpma dedim senin uzunden evi havalandiramiyorum , bolkonlar camlarim kirleniyo dedim , esim aksam noldu diye sordu beni ofkeli gorunce, anlattim ve onu savunuyo neymis nerden cirpacakmis hic cirpasinmi diyo, biktim artik hic gozumde yoklar

yarinda kaynanaya misafirler gelecekmis kayinbabam aradi sendegel diye , mercimek koftesi yapacakmisim kv ole demis , sinirden olecem ya , vi temizlemem lazim cok isim var belki evine bakalim diyen olur nerdesin yavrum

gecen de ustte oturuyoya mustakil ev gibi kullaniyor mubarek battaniye carsaf yolluk eline ne gecerse sakir sakir cirpiyor ama surekli boyle actim cami bu cirparken yeter cirpma dedim senin uzunden evi havalandiramiyorum , bolkonlar camlarim kirleniyo dedim , esim aksam noldu diye sordu beni ofkeli gorunce, anlattim ve onu savunuyo neymis nerden cirpacakmis hic cirpasinmi diyo, biktim artik hic gozumde yoklar

Ayy aile dairesimii amman uzzak duracaksın , kiraya verseniz başka eve çıksanız olmaz mı ? baksana huzur bırakmıyo hepsi bi yandan

yarinda kaynanaya misafirler gelecekmis kayinbabam aradi sendegel diye , mercimek koftesi yapacakmisim kv ole demis , sinirden olecem ya , vi temizlemem lazim cok isim var belki evine bakalim diyen olur nerdesin yavrum
Ben sana bişi diyim mi ablacım , sen çocukları sal kv.denin başına işe gir , akşam eve geldin mi de yorgunumda bitiyomda de kv, eve gittiğindede kocana iki cilve yap , senin ailen benim ailem yapma , iyi bişi yapçaksanda kocanın gözüne soka soka yap ki senin yaptıkların gözüksün gözüne , bak böle gitmez. Ben emekli olmak istiyorum ileride , çocuklarım için birikim yapıcam de gir çalış

Istemedim zaten , ama beni dinlemediki

Erkekler öyle anamda anam diye tutturuyorlar. Sen dediğimi yap, yok araba alalım de , işte çocukların iyi geleceği olsun vs.. diye edebiyat yap sen tatlı dille kocana, çocuklarıda sal kv.dene senle uğraşacak zaman bulamasın , eltine çemkirsin

X