tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

canım dr hakkında biraz daha bilği vermen mümkün mü?
bu ismi bi arkadaşım daha tavsiye etti.
timur bey için ne kadar masraf çıktı.

canım dr hakkında biraz daha bilği vermen mümkün mü?
bu ismi bi arkadaşım daha tavsiye etti.
timur bey için ne kadar masraf çıktı.

konu başlığının üstündede yazıyor ismi zaten...yani ben görüşme yaptım kendisiyle çok seveceb piskolojşk açıdanda rahatlatıo cvp verio...4500 tüp bebek ilaçlar hariç hişiye göre değişio o tutunması için iğne vuruyo kişiye özel ama önce sonuçlarına göre karar verio genelde tup yaptırmış ama tutunmamış kişiye yapıyormuş... 1500 bunun fiyatıydı snaırım...

arkadaslar isinize karismak istemem ama bende basimdan geceni anlatayim ben timur beye tup bebek yaptirdim //ilk gorusmede kandisi ile gorustuk anlastik sonra tedaviye basladim birdaha timue hocayi hic gormedim aygul hoca yapti tum tedavimi asik suratli sinirli kaba bir kadindi//parayi aldilar transferden sonra tel hemsireler acti//kanamam oldu doktora ulasamadim //cok kalabalik//hemsireler canimdan bezmis mutsuz//tedavim negatif oldu bu kismet ona birsey demiyorum//ama ben zaten kirilganim hepimiz gibi cunku bu tedavi insanda mutsuzluk yapiyor//ben fikrimi yazdim //seni etkilemek istemem sadece basimdan geceni yazdim allah yar ve yardimcin olsun

Berirem için okudum. Rabbim kabul etsin

Son düzenleme:
berirem için okudum yanı kendım için ...allahım bu kulunun dualrını duy bu kuluna ikiz bebekler ver yarabbım ..evı çok temız kaldı bıraz kırlensın ..eşyalarını dagıtan ..halılarını boyayan ..duvarlarını çızen..kumandasını dişleyen..üzerıne kusan..gece uykusundan uyandıran..hamıle kalıp kılo alan ..mıdesı bulanan..başı dönem..aş eren kullarından eyle amınnnnnnnn

nurusimacıkkkkk nerdesin şekerrr liste ne alemde kızz

Nurusima bi süre gdevameyecek arkadaşlar. Ben elimden geldiğince listeyi takip etmeye calisacagim
.berirem
.deam
.combine
.ererse
.cimcime
.muhat
.cemrem29
Arkadaşlar im gözden kacirdigim arkadasim var mi. Lütfen listeye adinizi ekleyin.
Liste karisik değil siraya gire gittiğinden ara siralarda bulunan arkadaşlar imiza okumayalim. Çünkü karisiklik cikmasina sebebiyet veriyor
.

Son düzenleme:
Berirem.........
Nazliesma,littlebirdie,cemrem29,devam,combine,ererse.muhat

Cimcime......
Nazliesma

Littlebirdie......
Nazliesma

Zeynepahmet.....
Nazliesma

Deam......
Nazliesma

Nazliesma.....

Nurusima.....

Muhat....

Cemrem29.....

Nfy.....

Cnm eline saglık güzel olmuş listemiz

Cnm senin için okudum.Rabbim kabul etsin ins.Rabbim burada dua eden evlat sahibi olmak isteyen tüm arkadslarimiza hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar verdin ins.Âmin.

berriem için okumuştum yazmamş olabilirmama :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…