tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Berirem icin okudum.Rabbim kabul etsin ins..:KK16:

Kizlar benim niyetim de Hayirli es ve hayirli mutlu yuva :) Rabbim Kabul etsin INS hepimizin dualarini hayirlisiyla :KK16:

24 .03.2014 pazartesi gününe kadar duamızı tamamlıyoruz arkadaşlar
DUA LİSTEMİZ İSE AŞAĞIDAKİ GİBİ OLACAK
YALNIZ ARKADAŞLAR LÜTFEN DİLEKLERİNİZİ BELİRTİN

1-BERİREM
2-CİMCİME_89(SEVDİĞİYLE HAYIRLISIYLA BİR YUVA KURMAK)
3-LİTTLEBİRDİE(SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK)
4-ZEYNEPPMEHMETT(BEBEĞİNİ SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAK)
5-DEAM
6-NAZLİESMA(HAYIRLI BİR EŞ İLE MUTLU BİR YUVA KURMAK)
7-NURUSİMA81(SAĞLIKLI SIHHATLİ İKİZ EVLAT SAHİBİ OLMAK:KK1::KK1:)
8-MUHAT(SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK)
9-CEMREM29(SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK)

Son düzenleme:
BERİREM İÇİN OKUYORUZ NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK
1-BERİREM
2-CİMCİME_89
3-LİTTLEBİRDİE
4-ZEYNEPPMEHMETT
5-DEAM
6-NAZLİESMA ------OKUDU:KK19::KK19::KK19::KK19:
7-NURUSİMA81
8-MUHAT
9-CEMREM29

Son düzenleme:
nurusimacıkkkk cnm arapçası yokmuydu kız duanın türkçeden okumak zor geldi bana da bulamadım:26::26:

kızlar yazışmaları bu gün okuyabıldım sıteye gırıyordum yazamıyordum bı sorun vardı galıba...ben bebek için istıryorum dualarınızı ..arkadaşlar yazmışya ikiz ..üçüz dıye bende ikiz isterım unutmayın:KK1:

1-BERİREM
5-DEAM
6-NAZLİESMA(HAYIRLI BİR EŞ İLE MUTLU BİR YUVA KURMAK)
8-MUHAT(SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK)
9-CEMREM29(SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK)

cnm benimde duam Gönlümdekii diledigine biran önce kavuşsun dıye yazarsan sevıınırım :))

1-BERİREM
5-DEAM
6-NAZLİESMA

allah kabul etsin bende "berirem" için okudum...

1-BERİREM
5-DEAM
6-NAZLİESMA

kızlar sizden rica etsem duayı okurken benim dileğimi "hayırlı,sağlıklı,güzel ahlaklı,güzel kaderli,güzel yüzlü,güzel vücutlu.Rabbine kul,habibine ümmet,ana babasına da hayırlı evlat" sahibi olmak şeklinde eder misiniz...allah razı olsun şimdiden...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben sıradan herkese bır gün okuyorum..ben yanlışmı anladım yoksa bır kışıye bır hafta boyuncamı okunacak..:26:

arkadaşlar benım nıyetıme olan okumalar bıtınce haber verın ben dua yaptırcam sızlerınde isımlerıne dua ettırcem..:emir_bebek:Alahım bu kızlara ıkışer üçer bebek verde ınt gırecek vakıtlerı olmasın dıye

Son düzenleme:
kızlar yazışmaları bu gün okuyabıldım sıteye gırıyordum yazamıyordum bı sorun vardı galıba...ben bebek için istıryorum dualarınızı ..arkadaşlar yazmışya ikiz ..üçüz dıye bende ikiz isterım unutmayın:KK1:
evet arkadaşım ben de topiğe girmede sorun yaşıyorum ne yazık ki
tamam canımcım senin içinde ikiz üçüz versin Rabbim diye dua ederiz:KK9::KK9::KK9:
nurusimacıkkkk cnm arapçası yokmuydu kız duanın türkçeden okumak zor geldi bana da bulamadım:26::26:
hayır tatlım yok maalesef daha öncede aynı sorunla karşılaştık ama bulamadım arapçasını biraz zorlanacaksın ama sık sık okuyunca alışırsın:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:
kızlar bıkac gundur giremedimmm sayfaya nasılsnz dualar nasl gıdıyor :KK42:
arkadaşım herkeste aynı sorun var kk bakımda sorun ondan oluyor sanırım biz duamıza başladık tatlım :KK34::KK34::KK34:
arkadaşlar benım nıyetıme olan okumalar bıtınce haber verın ben dua yaptırcam sızlerınde isımlerıne dua ettırcem..:emir_bebek:Alahım bu kızlara ıkışer üçer bebek verde ınt gırecek vakıtlerı olmasın dıye
tamam tatlım zaten her okuyan haber vericek bende okudu diye listede belirticem ona göre duanı edersin
evet tatlım benim için Allah(CC) ne kadar vermek isterse kabulüm sen dua et 1,2,3 fark etmez yeterki sağlıklı sıhhatli salih saliha evlatlarım olsun ben razıyım pc başına geçmemeye .ama bence ben yine bir fırsatını bulur gelirim siz üzülmeyin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

beririem arkadaşa okudum inşlh rabbim çifter çifter evlatlar nasip etsinnn:KK16::KK16:

evet arkadaşım ben de topiğe girmede sorun yaşıyorum ne yazık ki
tamam canımcım senin içinde ikiz üçüz versin Rabbim diye dua ederiz:KK9::KK9::KK9:

hayır tatlım yok maalesef daha öncede aynı sorunla karşılaştık ama bulamadım arapçasını biraz zorlanacaksın ama sık sık okuyunca alışırsın:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

arkadaşım herkeste aynı sorun var kk bakımda sorun ondan oluyor sanırım biz duamıza başladık tatlım :KK34::KK34::KK34:

tamam tatlım zaten her okuyan haber vericek bende okudu diye listede belirticem ona göre duanı edersin
evet tatlım benim için Allah(CC) ne kadar vermek isterse kabulüm sen dua et 1,2,3 fark etmez yeterki sağlıklı sıhhatli salih saliha evlatlarım olsun ben razıyım pc başına geçmemeye .ama bence ben yine bir fırsatını bulur gelirim siz üzülmeyin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inş arkadaşım allahım ikiz versın ..evın bebek seslerıyle dolsun..sacını taramaya vaktın olmasın..bulaşıkların tezgahta kalsın...elbıselerın salya kusmuk olsun..amınnnn:KK52:

X