tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

canım merhabalar, hoş geldin. listemize dahil olmak istersen eğer her arkadaşımıziçin 1 tane okuyoruz.
dua ile ilgili genel bilgi ilk sayfada var.

çok isterim canım bu aralar çok düşüncelerdeyım sıkıntılardayım ama duaya ihtiyaç duyanları anlıcak durumdayımda istersenız edebılırım bılgı verırsenız sevnırım

çok isterim canım bu aralar çok düşüncelerdeyım sıkıntılardayım ama duaya ihtiyaç duyanları anlıcak durumdayımda istersenız edebılırım bılgı verırsenız sevnırım

Canim önceki sayfamizda liste var. Her arkadaş için birer tane okuyoruz. Listeye seni aksam eklerin olur mu. Senin dileğin varsa onu da belirt arkadaslarimiz duani okurken bunu da ekler:KK66:

Canim önceki sayfamizda liste var. Her arkadaş için birer tane okuyoruz. Listeye seni aksam eklerin olur mu. Senin dileğin varsa onu da belirt arkadaslarimiz duani okurken bunu da ekler:KK66:

olur tabii canım haberını takıp edıyorum o zman

CANIM RABBİM YARDIMCIN OLSUN. HER ŞEY DUAYLA RABBİM DİLEDİĞİNİ VERECEKTİR. :KK16::KK16::KK16:
]Berirem.........
Nazliesma,berirem,littlebirdie,cemrem29,deam,combi ne,ererse,muhat,cimcime,nurusima

Cimcime......
Nazliesma, berirem, cemrem29

Littlebirdie......
Nazliesma,berirem

Zeynepahmet.....
Nazliesma

Deam......
Nazliesma,cimcime, berirem,

Nazliesma.....
berirem

ERERSE...
BERİREM

COMBİNE...
BERİREM,

Nurusima.....
Nazliesma,berirem

Muhat....
nazlıesma,berirem,

Cemrem29....
berirem,

TRLTRL...

CANIM RABBİM YARDIMCIN OLSUN. HER ŞEY DUAYLA RABBİM DİLEDİĞİNİ VERECEKTİR. :KK16::KK16::KK16:
]Berirem.........
Nazliesma,berirem,littlebirdie,cemrem29,deam,combi ne,ererse,muhat,cimcime,nurusima

Cimcime......
Nazliesma, berirem, cemrem29

Littlebirdie......
Nazliesma,berirem

Zeynepahmet.....
Nazliesma

Deam......
Nazliesma,cimcime, berirem,

Nazliesma.....
berirem

ERERSE...
BERİREM

COMBİNE...
BERİREM,

Nurusima.....
Nazliesma,berirem

Muhat....
nazlıesma,berirem,

Cemrem29....
berirem,

TRLTRL...

arkadaşalr hakkınızı helal edin ben bayağıdır girip okuyamadım yarın bu hafat inşlh herkesin kini okuyup yazıcam çok yoğun günler geçiridim mazur görün beni...

arkadaşalr hakkınızı helal edin ben bayağıdır girip okuyamadım yarın bu hafat inşlh herkesin kini okuyup yazıcam çok yoğun günler geçiridim mazur görün beni...
her şey yolunda olduğu müddetçe sıkıntı yok canım :)
nurusima da yogun bu ara. Yetiştiremeyen arkadaşlarımız buraya haber bıraksınlar. Müsait olan arkadaşlarımızla tamamlarız evelallah:KK16::KK16::KK16:

her şey yolunda olduğu müddetçe sıkıntı yok canım :)
nurusima da yogun bu ara. Yetiştiremeyen arkadaşlarımız buraya haber bıraksınlar. Müsait olan arkadaşlarımızla tamamlarız evelallah:KK16::KK16::KK16:
sağol cnm bu aralar adet misafir hastane derken bayağı boşladım duayı bide sınavlarım var onlar başlamadan bitireyim arkadaşalrı vebal kalmasın bende..
evet nurusimayla bayağıdır bende konuşup görüşemedim
bu hafat kısmetse okurum inşlhh:KK16::KK16:

sağol cnm bu aralar adet misafir hastane derken bayağı boşladım duayı bide sınavlarım var onlar başlamadan bitireyim arkadaşalrı vebal kalmasın bende..
Evet nurusimayla bayağıdır bende konuşup görüşemedim
bu hafat kısmetse okurum inşlhh:KK16::KK16:
öyle canım hiç sorma. Nurusima da adet benimkiler de erken geldiler.
Uğramayan arkadaşlar var onlara şimdi mesaj atıyorum. çabucak bitirelim. Bitirelim ki ramazan için hazırlık yapalım :)

öyle canım hiç sorma. Nurusima da adet benimkiler de erken geldiler.
Uğramayan arkadaşlar var onlara şimdi mesaj atıyorum. çabucak bitirelim. Bitirelim ki ramazan için hazırlık yapalım :)
aynen ramazana kısmetse daha hızlı ve farklı dualar yaarız güzel olur ben bu duadan sonra ara veririm mayıs ayının sonuna kadar sınavlarım mayıs sonunda bitince tekrar başlarım dualara.. sen nasılsın arkadaşım bu arada sizin tedavi sürecinde bi durum var mı...

aynen ramazana kısmetse daha hızlı ve farklı dualar yaarız güzel olur ben bu duadan sonra ara veririm mayıs ayının sonuna kadar sınavlarım mayıs sonunda bitince tekrar başlarım dualara.. Sen nasılsın arkadaşım bu arada sizin tedavi sürecinde bi durum var mı...
allah yardıncın olsun. Ben de kps ye hazırlanıyorum. Inşallah kolayca atlatırsın sınavlarını.
Ne olsun canım ya aynı. Yerimizde sayıyoruz. Aşılamaya karar verdik, daha dogrusu ben karar verdim. 5 gündür eşimin tribinden geçilmiyo. Ne desem kıçından anlıyo. öldürcen beni falan dedi. Tepem attı. Vazgeçtim yarın gitmiyorum dr ye dedim. Yani anlıycan bu aralar yaptırmayı düşündüğüm aşılamadan vazgeçtim.
Eşimde bi daha bana bişi deme o zaman. Yaptırma dedi. Tamam dedim.
öfff daraldım.

allah yardıncın olsun. Ben de kps ye hazırlanıyorum. Inşallah kolayca atlatırsın sınavlarını.
Ne olsun canım ya aynı. Yerimizde sayıyoruz. Aşılamaya karar verdik, daha dogrusu ben karar verdim. 5 gündür eşimin tribinden geçilmiyo. Ne desem kıçından anlıyo. öldürcen beni falan dedi. Tepem attı. Vazgeçtim yarın gitmiyorum dr ye dedim. Yani anlıycan bu aralar yaptırmayı düşündüğüm aşılamadan vazgeçtim.
Eşimde bi daha bana bişi deme o zaman. Yaptırma dedi. Tamam dedim.
öfff daraldım.
umarım idealine kavuşursun ..aman bu eşelr ne gıcıklar bazen ya bende rapor çıkardım tüp bebek için vakti geçmiş hast. adetin 2 ci günü gel kan ver dedi eşime dedim ben gidip kan vericem vay anam niye bu kadar acele ediyormuşum ben kendi kafamla niye hareket edermişim neler neler valla hıncını odanın kapısından aldı kapıyı kırdı adam:KK47: gitmedim ertesi gün olmuş cnm istersen git ben seni düşündüm o halinle yoılalrda yorulma diye yaptım diyo
offf bu kocalarla biz evlat sahibi de olsak bunlar değişmezler cnm
ne desem bilemedim şimdi aşılama inşlh bu ay olmasza bi daha ki ay yaptır eşinle günler önceden konuş yoksa son dakika deyince hemen yan çiziyorlar

umarım idealine kavuşursun ..aman bu eşelr ne gıcıklar bazen ya bende rapor çıkardım tüp bebek için vakti geçmiş hast. adetin 2 ci günü gel kan ver dedi eşime dedim ben gidip kan vericem vay anam niye bu kadar acele ediyormuşum ben kendi kafamla niye hareket edermişim neler neler valla hıncını odanın kapısından aldı kapıyı kırdı adam:KK47: gitmedim ertesi gün olmuş cnm istersen git ben seni düşündüm o halinle yoılalrda yorulma diye yaptım diyo
offf bu kocalarla biz evlat sahibi de olsak bunlar değişmezler cnm
ne desem bilemedim şimdi aşılama inşlh bu ay olmasza bi daha ki ay yaptır eşinle günler önceden konuş yoksa son dakika deyince hemen yan çiziyorlar
valla paşa gönlü bilir.bu acıyı ben tek yaşamıycam nasılsa. o da eşşşşek gibi pişman olacak. o diycek yaptıralım diye.
yoruldugumu hissediyorum. halbuki biçoguna göre yolun başındayım. gerekli gereksiz ağlayasım geliyo bazen.
canımcım benim çıkmam gerek inşaallah daha müsait bi zamanımızda daha uzun dertleşiriz. bu arada kapıya yazık olmuş ha :KK9::KK9::KK9:
:KK16: :KK16:

X