tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

çok sevinirim :) keşke herkez katılsaa süper olur :KK17:

süper inşallah katılım olurda daha fazla oluruz herkes okur allah kabul eder inşallah :KK42::KK49:
artar sayımız inşallah bu topiği daha önce kapatmışlardı yanlışlıkla inan 30kişiden fazlaydık
ama niyetine nail olan topiği ter etti:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Inşallah bizler devam edicez :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

tabiki ben ilgilenirim şimdi ama ben tedavideyken topiğe giremdim malum sonra bebiş olmayınca depresyonluk hallerim falan derken duamız çok aksadı inşallah bundan sonra hep burdayız sizlerde beni yalnız bırakmazsınız

ben hep buradayım tek bu dua ıcın değil her duada varımm :) yeterki dua olsun özellikle buaralar duaya cok ıhtıyacım var :KK50: :KK25:

artar sayımız inşallah bu topiği daha önce kapatmışlardı yanlışlıkla inan 30kişiden fazlaydık
ama niyetine nail olan topiği ter etti:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Inşallah bizler devam edicez :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

hehee inşallah :) Allah sanada tez vakiite dogru zamanda cocuk nasip etsinn :KK42:

Ben çıkıyorum kızlar nedense bugün netim çok yavaş devamlı sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum hepiniz allah'a emanet olun

bende okudum anlamı çok güzel yani kuranı kerimden bazı ayetlerden sureler alınarak oluşturulmuş bir dua ve alıntı yapılan ayetlerin anlamı çok güzel bende tüp bebek tedavisindeyim dr umutsuzdu ama yumurta çıkmaz diyordu dün yumurtalarım toplandı 2 tane yumurta çıktı ... bu sabah aradım dedilerki iki tane yumurta toplandı sizden biri olgundu işlem yapıldı ama döllenmedi sonra bu sabah baktık ki diğer yumurtanız olgunlaşmış bugün ona işlem yapacağız bakalım döllenecek mi yarın öğreneceğim çok ilginç gelişti şu an bugün son ümidim yani biliyorsunuz 24 saat ben okudum bu duayı kendim için sizlerdende dua desteği bekliyorum allah razı olsun ... bu araad 3. tedavim bu artık devlettede rapor hakkım kalmayabilir ... dualarınızı esirgemeyin çok ihtiyacım var... rabbim hepinizden razı olsun

hoşgeldin canım ekledim seni listeye:KK34::KK34::KK34:canım 2 günde bir sıradaki arkadaşa duamız okunacak ve bir kere okunacak
duayı daha önce okuduysanız bilirsiniz zaten belirtilen yerde sıradaki arkadaşımızın adını ve niyetini halis bir kalple söylüyoruzsizde niyetinizi yazarsanız sıra size geldiğinde isminize ve niyetinize göre dua edilsin istersenizde size okuyacağımız zaman herkese özelden yazabilirsiniz

merhaba canım,
beni de listeye eklemişsin çok saol.benim niyetim de hayırlı,sağlıklı bir evlat sahibi olmak.ismimi de özelden arkadaşlara yazarım daha sonra.bir kişiye iki günde okuyoruz değil mi?yanlış anlamadım.allah razı olsun canım.sabırsızlıkla bekliyorumbaşlamayı ama bu hafta regl oldum o yüzden benim yerime annem okusa olur değil mi?

X