tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

kızlar bende okumak istiyorum.beni de eklermisin listeye...
bir de ne kadar okuyacağım ve ne zaman okuyacağız onuda yazarsanız bende katılmaktan çok mutlu olurum...

bende bende katılıyorumm ama niyetimi bende cimcime gibi özelden yazarım okuycaklara Biran önce başlasak ?

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz inşallah ettiğimiz dualar sizi istediklerinize kavuşturur.aslında ben hemen başlamak istiyorum isterseniz katıldığınız topiklerdeki arkadaşlarınıza da bu duaya katılmak isteyenler varsa haber verin biraz sayımız artsın hemen başlayalım

kaç kişi olması gerekiyor ki kaç kişi olduk?

kızlar bende okumak istiyorum.beni de eklermisin listeye...
Bir de ne kadar okuyacağım ve ne zaman okuyacağız onuda yazarsanız bende katılmaktan çok mutlu olurum...
hoşgeldin canım ekledim seni listeyecanım 2 günde bir sıradaki arkadaşa duamız okunacak ve bir kere okunacak
duayı daha önce okuduysanız bilirsiniz zaten belirtilen yerde sıradaki arkadaşımızın adını ve niyetini halis bir kalple söylüyoruzsizde niyetinizi yazarsanız sıra size geldiğinde isminize ve niyetinize göre dua edilsin istersenizde size okuyacağımız zaman herkese özelden yazabilirsiniz

tamam canım az olsada başlayalım ama hepimizin özel günü denk gelmez o zaman ne yapacağız?
canım ben bu topiği açtığım zaman şu şekilde karar vermiştik .dua listesindeki herkes herkese okusun kimin duası kabul olur bilinmez.muayyen günümüzdede okumuyoruz elbette ama abdest aldıktan sonra okuduğunuzu söylüyorsunuz bende listede paylaşıyorum .ama kural şu kesinlikle herkes herkese okuyor

bnde katilmak istyrm.kabul edersnz insallah

bende bende katılıyorumm ama niyetimi bende cimcime gibi özelden yazarım okuycaklara Biran önce başlasak ?
hoşgeldiniz arkadaşlar listeye ekledim zaten sizleri.tabiki arkadaşım nasıl isterseniz öyle yapın özelden hepimize isminizi ve niyetinizi yazın sıra size gelince en azından eksiğimiz olmasın

tamam canım o zaman sabırsızlanıyorum başlamak için:)

hoşgeldiniz arkadaşlar listeye ekledim zaten sizleri.tabiki arkadaşım nasıl isterseniz öyle yapın özelden hepimize isminizi ve niyetinizi yazın sıra size gelince en azından eksiğimiz olmasın

çok sevinirim :) KEşke herkez katılsaa süper olur

ama birinin organize etmesi gerekiyor ki bu da sensin demekki canım
tabiki ben ilgilenirim şimdi ama ben tedavideyken topiğe giremdim malum sonra bebiş olmayınca depresyonluk hallerim falan derken duamız çok aksadı inşallah bundan sonra hep burdayız sizlerde beni yalnız bırakmazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…