tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

kızlar Mevlit Kandiline kadar hatim yapalım diyorum
20 cüz okuduk
10 tane cüz kaldı
kandil 13 ocak bir ay kadar var
isterseniz bir cüz alın, kandilde Peygamberimizin sav ruhuna hediye ederiz
hem de hatim sevabı alırız
hem de dualarımızın daha makbul olmasını umarız inşallah

Sevgili Zeliha senin icin duani okudum kardesim insallah hayirlisi ile mutlu huzurlu iman dolu yuvani Rabbim nasip eder gonlundeki tum dileklerin gerceklesir insallah Allah im kabul etsin Amin

Rabbim senden razi olsun ve tüm Dilek ve Dualarin künfe yekün desin bügünün hayrina insallah

ben klatılırım...kaç tane okuyacagım yada nae okuyacagım bana mesaj attarsan sevınırım arkadaşım...
hoşgeldin arkadaşım şimdi öncelikle okumak isteyenler haber veriyorlar ve bir liste oluşturuyorum daha sonra liste sırasına göre duamızı okumaya başlıyoruz 2 günlük bir süre veriliyor .duayı ise şu şekilde okuyoruz sıra kimdeyse duada belirtilmesi gereken yerde arkadaşımızın adını ve niyetini 3veya 5 yada 7 kere söylüyoruz .bu şekilde birbirimize dua okumuş oluyoruz.duamıza katılın birkaç kişi bulduktan sonra hemen başlıyalım inşallah Rabbimin izniyle gönlümüzün muradına kavuşuruz inşallah.bu arada senin niyetinide söylersen iyi olur

nurusima sa nasılsın nerelerdesin çok uzun zaman oldu seni görmeyeli neler yapıyorsun....

nurusima sa nasılsın nerelerdesin çok uzun zaman oldu seni görmeyeli neler yapıyorsun....
canım arkadaşım iyiyim sen nasılsınevet uzun zaman oldu görüşmeyeli.ben depresyona girdimde azıcık
sessiz sedasız bir tüpbebek tedavisi daha denedim 2 tane embriyo transfer edildi ama maalesef bebişlerim tutunamadı .inan çok zor günler geçirdim şimdi tekrar ayağa kalkmanın ve Rabbime sığınmanın zamanı geldi acımı yaşadım ve gömdüm inşallah bundan sonra güzel günler görürüz.sen nasılsın birtanem neler değişti hayatında

elhamdülillah iyiyim beklemeyi bilen birisi olarak bekleyen herkese duacıyım... rabbim tez zamanda kavuştursun bebeklerini bekleyen anelere inş. bizede sağlıklı sıhhatli hayırlarla kucağımaıza almayı nasib eylesin inş... hayatımda pek değişiklik yok biraz merak biraz korku biraz endişe ortaya karışık duygular yaşıyorum... çarşamba kontrolümüz var muhtemelen cinsiytinide öğreniriz... dua eder dua bekleriz sizlerden........ depresyone girmekte neymiş çabuk çık ordan rabbim sağlık sıhhat afiyet versi bizler imtihan ehli deiliz imtihana tabi tutmasın bizleri inş. tedavi konusunda doktorunu değiştirmeyi yada merkezini değiştirmeyi düşündünmü sizin süpermenler hala muhafazada bi sıkkıntı yok inşaallah ..... ankara da mehmet erdemi bi araştır istersen tlfda görüşürsün önce en azından fikir alırsın ......

amin canım inşallah dediğin gibi bekleyerek bebişlerine kavuşanlarız inşallah hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarımız olur.seni çok iyi anlıyorum canım ama korkma inşallah hayırlısıyla kucağına alacaksın meleğini canım merkezimi değiştirdim doktorum yeni bir yer açmış orda tedavi olucam kısmetse ama bu demek olmuyorki tedavi olduğum yer kötüydü.sıkıntı benim eşimdeki genetik problem embriyo kaliteli oluşamıyor ama yiinede Rabbime şükürler olsun ki sperm bulundu en azından şansımız var.bu arada yarın test yaptırıcak eşim duanı bekliyorum inşallah sperm bulunurda bu defa onlarla tüpbebek deneriz:18::18:

bende okumak istiyorum

ben kaç tane olursa olsun ..hangı dua olursa olsun okurum arkadaşım..inşşş

ben kaç tane olursa olsun ..hangı dua olursa olsun okurum arkadaşım..inşşş
tamam birtanem zaten dua bir kere okunuyor duanın bir bölümünde sadece arkadaşın niyetini 3,5 yada 7 kere halis bir kalple ediyorsun
inşallah katılım çok olurda biran evvel başlarız duamıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…