tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

nursima81 canımm beni de ekle demiştim listeye ama ağustosun sonuna kadar memlekette olacağım ve orda internet yok:26: inşallah gelince beni ekleyin kusura bakma nolur duaya katılmak istiyorum mutlaka o zamana inşallah yeni listeye yetişirim

NUR.SEN İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR ŞEKİLDE EVLADINI KUCAĞINA ALMASI İÇİN DUA EDİYORUZ

1-melidia---------okudu

2-profiterol
3-sevgilim06--------okudu
4-nurusima----------okudu
5-ecrin23
6-nur.sen---------okudu
7-umudum bitmesin---------okudu
8-hande_sultan----------okudu

9-asya_28--------okudu

UMUDUM BİTMESİN İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI VE SAĞLIKLI SIHHATLİ EVLADININ OLMASI
8 AĞUSTOS ÇARŞAMBA AKŞAMINA KADAR OKUYORUZ
1-melidia

2-profiterol
3-sevgilim06--------OKUDU
4-nurusima
5-ecrin23
6-nur.sen
7-umudum bitmesin
8-hande_sultan-------OKUDU

9-asya_28

tamam canım güle güle yolun açık olsun gelince listeye eklerim seni bizde seni aramızda görmekten mutlu oluruz

selamun aleyküm canlarım .bir ramazan ayının daha sonuna geldik Rabbim oruçlarımızı okuduğumuz kuranlarımızı ve yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin bizi birdahaki ramazanı şerife ulaştırsın mevlam. kucağımızda yada göbişimizde bebişlerimizle girelim inşallah seneye ramazan ayına amin ecmain.arkadaşlar biliyorsunuz bugün arefe günü bugün 1001 ihlası şerifeyi besmeleyle okumak çok faziletliymiş ben söyliyeyim belki okumak isteyenler olur.şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum Rabbim hepimize çifte bayramlar yaşamayı nasip etsin inşallah

aleyküm selam canım
amin Rabbim kabul etsin inşallah yaptığımız ibadetlerimizi
senin de bayramın mübarek olsun canım
bu arada """umudum bitmesin""" için okurum canım
bir daha giremem nete bayram boyunca yazayım dedim.

herkese hayırlı bayramlar.ben de kendim için okudum.tüm dua eden arkadaşlarım dillerinize sağlık.allah razı olsun..

ben de kendim için okudum babam da okudu ama biyerde eksiklik var dedi neresi olduğunu unuttum ama "iza" yazılmamış diyor. birdaha sorarım şimdi cuma namazına gitti. Allah kabul etsin inşallah ve biz aciz kullarından razı olsun. Allahım nasip etmeyeceği şeylerin peşine düşürmesin. bayram olduğundan yokum demişsiniz ama benim de birkaç yıldır ettiğim dua var. Hayırlısıyla olması için bbenim için de okurmusunuz arkadaşlar.

selamun aleyküm arkadaşlar kusura bakmayın benim evimde şu anda internet yok sıkıntı hallolur hallolmaz dönücem aranıza hatta ben gelene kadar yeni listeyi oluşturabilirsiniz .en kısa zamanda internet sorununu çözüp aranıza dönücem inşallah

ben bazı duaların büyü etkisi yapıcagını duydugum ıcın okumaya korkuyorum acaba bu duanın ole bıseyı var mıdır bırı benı aydınlatabılır mı bılmeden bıle olsa buyuye bulasmak benı cok korkutuyor:18:

aleyküm selam canım nasılsın tedavi işin ne durumda canım
inşallah herşey gönlünce olur
canım ben listeyi tamamladım
son iki arkadaş kalmıştı hande sultan ve asya okudum onlar için de
Rabbim kabul etsin dualarımızı inşallah
ben yeni listeye katılamıcam canım ama dualarım her zaman hepimiz için

canım ben senin dediğini ilk defa duyuyorum ve böyle bir şeye de inanmıyorum
bu dua da hep Kur'an'dan ayetlerle oluşmuş ve bizler için bir şifadır
o yüzden böyle vesveselere kapılma
gönül rahatlığıyla dua listesine katılabilirsin.

canım ben senin dediğini ilk defa duyuyorum ve böyle bir şeye de inanmıyorum
bu dua da hep Kur'an'dan ayetlerle oluşmuş ve bizler için bir şifadır
o yüzden böyle vesveselere kapılma
gönül rahatlığıyla dua listesine katılabilirsin.[/QUOTE]

peki öyleyse allah benim gönlümde olan duanın kabul oldugunu gormeyı bana nasip eylesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…