tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Arkadaşlar henüz net sorunum devam ediyor cepten girdiğim için dua lisesini duzenliyemiyorum liste işiyle ilgilenecek arkadaş olursa sevinirim yoksa beni birkaç gün daha beklemek zorunda kalabilirsiniz şimdiden özür diliyorum sizlerden hakkinizi helal edin

canım ne olur yeni listeye benide ekle ben takip edemiyorum burayı

arkadaşlar net sorunum çözüldü cuma günü dualara başlıyoruz kısmetse okumak isteyenler isimlerini yazdırsınlar

arkadaşlar benide eklermisin listeye. ve bu konuda bilgi veririsenizde çok mutlu olurum. Allah hepimizin hayırlı dualarını kabul eder inşallah

arkadaşlar sayımız çok az duaya başlamayı bende istiyorum ama 2,3 kişiylede olurmu bilemiyorum

arkadaşlar benide eklermisin listeye. ve bu konuda bilgi veririsenizde çok mutlu olurum. Allah hepimizin hayırlı dualarını kabul eder inşallah
hoşgeldin canım tabiki de eklerim.canım dua şu şekilde okunuyor listedeki arkadaşın adını ve niyetini paylaşıyorum 3 günde bir yeni arkadaşa okunuyor.duayı okuyoruz ve belirtilen yerde 3,5yada7kere okunan arkadaşın adını ve dileğini halis bir kalple söylüyoruz .
inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder.sizin dileğiniz nedir onu da yazarsanız sevinirim

Gönlümdekiyle Bir Ömür Geçireceğim Hayırlı Huzurlu Mutlu Çocuklu Bir Yuva İçin Sizlerden Dua İstiyorum Canlarrrr

hoşbulduk.. :) belirtilen yerler nereler peki? onları nasıl bilcez. benim duam sevdiğim insanla tartıştık ayrıldık en kısa barışıp hayırlısıyla evlenelim diye inşallah sizinde dualarınızla barışırım

Gönlümdekiyle Bir Ömür Geçireceğim Hayırlı Huzurlu Mutlu Çocuklu Bir Yuva İçin Sizlerden Dua İstiyorum Canlarrrr

BENİMDE ADIM DUYGU CANLAR DUALARINIZDA GERCEK ADIMLA YER ALMAK İSTİYORUM

BENCEDE BASLAYALIM ZATEN OKUDUKCA GELEN GELİR

Son düzenleme:
ne zaman başlıyoruz? bu duayı okumanın zamanı var mı? hani şu vakit olsa daha iyi olur gibi. birde nerelerde durup okuduğumuz niyeti içimizden geçircez? bide hakkınıza girmiş gibi olcam ama ilk benim için okuyabilirmiyiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…