tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Benide eklermisiniz listeye..(yuvam dağılıyor onun düzelmesi için) 2 yaşında kızım var lütfen..kaç kişiye okumam lazım geride okunanlara okuyayım..

Benide eklermisiniz listeye..(yuvam dağılıyor onun düzelmesi için) 2 yaşında kızım var lütfen..kaç kişiye okumam lazım geride okunanlara okuyayım..

nurusima arkadaşımız ekler canım seni yeni listeye
Allahım yuvanızı bozmasın inşallah.

canım üzüldüm senin için sabah namazından sonra bu duayı okuyacam.
yazarın okuyunca.
Allah hayırlısını göstersin:nazar::nazar:

NUR.SEN İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR ŞEKİLDE EVLADINI KUCAĞINA ALMASI İÇİN DUA EDİYORUZ

1-melidia

2-profiterol
3-sevgilim06
4-nurusima
5-ecrin23
6-nur.sen
7-umudum bitmesin
8-hande_sultan
9-asya_28

nurusima81 canım beni de ekler misin listeye? ne zaman başlayayım şu an kim için okunuyor?? ..
ben de çok evlenmek istiyorum Allah ın izniyle .. benim için de dünya hayatım,ahiret hayatım, dinim için hayırlı olacak çok seveceğim çok sevileceğim hayırlı bir eş hayırlı evlatlar istiyorum inşallah:KK17:

Merhaba arkadaşlar.regl dönemimdeyim.okuyamıyorum.inşallah pazartesi başlayacağım.buarada bayram için bir hafta tatile çıkıyorum.nete giremeyebilirim.ama beni okudu yazabilirsiniz.şimdiden iyi bayramlar...

Canım Allah radımcın olsun eşine akıl fikir ve hidayet versin.Senin için dua edecem.Çok zor bir durum

canım ben senin için okudum.
Rabbim hayırlısını versin.
yardımcın olsun

Canım Allah radımcın olsun eşine akıl fikir ve hidayet versin.Senin için dua edecem.Çok zor bir durum

allah razı olsun hepinizden bende sizler için dua edicem listeye eklenmesem bile eklenmişim gibi allah hepinizin gönlüne göre versin okunan dualar herkese şifa olsun..

Son düzenleme:
Sana okudum canim.Rabbim saglikli sihatli hayirli evlat eylesin bebegini.Saglikla kucagina al İnsallah :) Allah dualarini kabul etsin :)

Umudumbitmesin
handesultan
asya-28

Arkadaslarima okudum.Allah gonlunuzun muradini versin İnsallah :) Dualariniz kabul olsun :)

Listeyi bitirdim canim:) Tatile cikacagim icin erken okudum arkadaslara :)Allah hepimize hakkimizda hayirlisini versin...

Simdiden hepinize Hayirli Bayramlar dilerim :)

tabiki eklerim canım listemizin bitmesine 3 kişi kaldı onlar bitince yeni liste yapıcam sizide eklerim ama yarın kadir gecesi sizin için özellikle dua edicem Rabbim yuvana huzur mutluluk versin sıkıntılarınızı gidersin inşallah
nurusima81 canım beni de ekler misin listeye? ne zaman başlayayım şu an kim için okunuyor?? ..
ben de çok evlenmek istiyorum Allah ın izniyle .. benim için de dünya hayatım,ahiret hayatım, dinim için hayırlı olacak çok seveceğim çok sevileceğim hayırlı bir eş hayırlı evlatlar istiyorum inşallah:KK17:
hoşgeldin canım olur canım senide eklerim yeni listeye Rabbim sanada hayırlı yuva iyi bir eş ve hayırlı evlatlarını nasip etsin Rabbim inşallah dualarım sizinle:KK16::KK16::KK16:

Listeyi bitirdim canim:) Tatile cikacagim icin erken okudum arkadaslara :)Allah hepimize hakkimizda hayirlisini versin...

Simdiden hepinize Hayirli Bayramlar dilerim :)
Allah kabul etsin canım Allah razı olsun sanada hayırlı bayramlar Rabbim sana bu bayramla birlikte hayırlı kısmet kapıları açsın inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:dualarında unutulmamak dileyiğle dünüşte tekrar beklerim güle güle hayırlı tatiller

Nurusimacim gorursun diye buraya yaziyorum ayetel kursileri okudum canim bilgilendireyim dddim seni Rabbim kabul etsin inşallah

tabiki eklerim canım listemizin bitmesine 3 kişi kaldı onlar bitince yeni liste yapıcam sizide eklerim ama yarın kadir gecesi sizin için özellikle dua edicem Rabbim yuvana huzur mutluluk versin sıkıntılarınızı gidersin inşallah

hoşgeldin canım olur canım senide eklerim yeni listeye Rabbim sanada hayırlı yuva iyi bir eş ve hayırlı evlatlarını nasip etsin Rabbim inşallah dualarım sizinle:KK16::KK16::KK16:

canım benide listeye eklemeyi unutma yeni listeye :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Nursimacığım ben ecrin,nur.sen ve senin için kün fe yekün duasın ı okudum.Allah kabul etsin.

Sana okudum canim.Rabbim saglikli sihatli hayirli evlat eylesin bebegini.Saglikla kucagina al İnsallah :) Allah dualarini kabul etsin :)

Nur.sen icin okudum allah kabul etsin.rabbim muradına kavustursun.

sağolun kızlar Allah razı olsun Allah kabul etsin dualarınızı.

X