tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

profiterol için okudum canım sevgilim06 için de okurum yarın akşama kadar ama yarın giremem o yüzden yazayım dedim.
Allah kabul etsin niyetlerini.

Sevgilim06 arkadaşım için de okudum.rabbim tez zamanda gönlündeki duanı hakkında hayırlı etsin.hayırlı bir evlilik hayırlı bir iş nasip etsin.selam ve dua ile

Sevgilim06 icinokudum. Rabbim hayirli bir yuva kurabilecegi hayirli bir es ve hayirli bir rizik kapisi nasip etsin insallah.

Okudugunuz icin Saolun arkadaslar..Rabbim hepinizin duasini kabul etsin.Allah razi olsun sizlerden...

PROFİTEROL İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLADININ OLMASI
12TEMMUZ CUMA GÜNÜNE KADAR OKUYORUZ

1-melidia-----------okudu

2-profiterol---------okudu
3-sevgilim06---------okudu
4-nurusima----------okudu
5-ecrin23---------okudu
6-nur.sen--------okudu
7-umudum bitmesin---------okudu
8-hande_sultan----------okudu

Son düzenleme:
SEVGİLİM İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI BİR EŞ VE HAYIRLI BİR İŞ SAHİBİ OLMAK
14TEMMUZ PAZAR GÜNÜNE KADAR OKUYORUZ

1-melidia----------okudu

2-profiterol---------okudu
3-sevgilim06---------okudu
4-nurusima----------okudu
5-ecrin23----------okudu
6-nur.sen----------okudu
7-umudum bitmesin----------okudu
8-hande_sultan---------okudu

NURUSİMA İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ TÜPBEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAYACAK
MİYOMUNUN KAYBOLMASI VE TÜPBEBEK TEDAVİSİNDE BEBEĞİNE KAVUŞMASI
17 TEMMUZ ÇARŞAMBA AKŞAMINA KADAR OKUYORUZ
1-melidia

2-profiterol
3-sevgilim06
4-nurusima
5-ecrin23
6-nur.sen
7-umudum bitmesin
8-hande_sultan

Hayırli geceler. Nurusima okudu yazabilirsin beni.namazdan sonra okuyacagim innşallah.rabbim kabuletsin.

nurusima81 arkadaşım şimdi okudum senin için.Rabbim tez vakitte hayırlısıyla bebeğine kavuştursun İnşallah.Amin,Amin,Amin..

Sana okudum canim.Rabbim sifa versin insallah kisa zamanda iyi haberini aliriz.Kisa zamanda saglikli evlatlarin olsun insallah :)

canım duanı okudum ınsallahhh Rabbım sana hayırlı saglıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlar nasip eylesın ınsallah en kısa zamanda evınız yavrunuzun sesıyle senlendırsın rabbımm

Nurusima canım nasılsın?Bay zmandır görüşemedik.Beni de ekler msin canım duaya

Nurusima canım nasılsın?Bay zmandır görüşemedik.Beni de ekler msin canım duaya
hoşgeldin canım malum ramazan ayı koşuşturması inan hep aklımdasın her aklıma gelişinde aramak istiyorum sonra yine koşuşturma derken engel çıkıyor.kaç gündür misafirlerim vardı.birde dün alış verişe çıktım elimde ağır poşetler vardı düştüm ve dizimi çok kötü incittim Rabbim büyüğünden esirgesin verilmiş sadakam varmış ucuz atlattım.sen nasılsın birtanem nasıl gidiyor hayat mücadelen bu arada aldınmı cdlerden sana yardımcı oldumu:44::44::44:

Aynen canım bizde de öyle Ramazan bana rehavet yaptı sahura kadar oturup sahur yapıp namazımı kılıp yatıyorum öğleye kadar sonrada hatim okuyorum akşam olmuş dediğin gibi misafir olayı da oluyor maalum ramazan.Bu arda geçmiş olsun Allah beterinden korusun.Cd.leri henüz almadım canım.Öptüm seni hayırlı sahurlar.

Selam kızlar bir hafta giremeyebilirim.duayı ve isim listesini kaydettim.herkese okuyacagım.beni okudu olarak yazabilirsin nurusima'cım.tedavi için görüşmeye gidiyorum.dualarınızı beklerim.saglicakla kalin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…