tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Merhaba arkadaşlar bende katılmak istiyorum ama nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Kün feyekün duası değil mi.
hoşgeldin canım tamam seni de listeye ekliycem.evet ben yeni liste paylaştıkça arkadaşın adına ve niyetine göre kün feyekün duasını okuycaksın bu arada sende listeye katılmak istiyorsan lütfen dileğini belirt sıra sana gelince okunması için .şimdiden Allah kabul etsin

Son düzenleme:
hoşgeldin canım tamam seni de listeye ekliycem.evet ben yeni liste paylaştıkça arkadaşın adına ve niyetine göre kün feyekün duasını okuycaksın bu arada sende listeye katılmak istiyorsan lütfen dileğini belirt sıra sana gelince okunması için .şimdiden Allah kabul etsin

Allah razı olsun canım.benim dileğim; ben eşimden ayrıldım.henüz boşanmadık mahkemedeyiz.davalarımın, benim ve kızım adına hayırlı sonuçlanmasını diliyorum.birde canım çok yandığı için eşimin pişmanlığını tez vakitte Rabbim bana göstersin.

Allah razı olsun canım.benim dileğim; ben eşimden ayrıldım.henüz boşanmadık mahkemedeyiz.davalarımın, benim ve kızım adına hayırlı sonuçlanmasını diliyorum.birde canım çok yandığı için eşimin pişmanlığını tez vakitte Rabbim bana göstersin.
canım inan çok üzüldüm çocuğunda var keşke böyle şeyler yaşamasaydınız:KK50::KK50::KK50:hakkınızda ne hayırlısıysa Rabbim onu nasip etsin.merak etme oda pişman olacak biraz aklı başına gelsin ama sana sıkıntı verdiyse sen Allah'a havale et gör bak Rabbim neyler neylerse güzel eyler:KK16::KK16::KK16:

Melidia icin dünde bugün de okundu canim.Rabbim inşallah tez zamanda hayirli huzurlu ask dolu sadakat dolu saglikla gecirebilecekleri bir ömrü paylasabilecekleri el ele tutusup cennete girebilecegi bir eş nasip etsin. Amin amin amin.

canım inan çok üzüldüm çocuğunda var keşke böyle şeyler yaşamasaydınız:KK50::KK50::KK50:hakkınızda ne hayırlısıysa Rabbim onu nasip etsin.merak etme oda pişman olacak biraz aklı başına gelsin ama sana sıkıntı verdiyse sen Allah'a havale et gör bak Rabbim neyler neylerse güzel eyler:KK16::KK16::KK16:

Çok şükür çok inançlı bir insanım.hep Allaha sığındım.bu şekilde atlatmaya çalışıyorum.konu açmıştım bununla ilgili vaktin varsa gözatabilirsin.

Çok şükür çok inançlı bir insanım.hep Allaha sığındım.bu şekilde atlatmaya çalışıyorum.konu açmıştım bununla ilgili vaktin varsa gözatabilirsin.

Canim konunu okudum.Rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin. Bilemezsin belkide Rabbim sana ve kizina cok daha huzurlu hayirli bir yuva nasip etti ve onu yasayacaksin belkide.hayirli olan icin dua edelim inşallah.
Bu arada şu bilgiyi de paylasayim senle. Evini terkeden eşin evine geri dönmesi icin 7 gece 7ser defa şuara suresi okunacak tam bir itikat ile.Rabbime güven sabret.hepsi iimtihan.pisman olur inşallah.ama evine dönerse affedip affetnemek arasinda kalmakta cok zor.Rabbim imtihanini basariyla atlatmani nasip etsin.

Melidia icin dünde bugün de okundu canim.Rabbim inşallah tez zamanda hayirli huzurlu ask dolu sadakat dolu saglikla gecirebilecekleri bir ömrü paylasabilecekleri el ele tutusup cennete girebilecegi bir eş nasip etsin. Amin amin amin.

Aminn, Allah razı olsun canım benim
senin duaların da kabul olsu makbul olsun inşallah

melidiacım bende okudum canım duanı Rabbim kabul eylesın kalbındekı nıyetlerını inşallahh canımm

Kizlar bende niyetimi yazayim siram gelince banada okursunuz insallah.
Hayirli saglikli bir evlat versin Rabbim banada.benim maddi ve manevi hastaliklarimin şifasina vesile olacak olan bir bebegi nasip etsin Rabbim.bide anneminde test ve biyopsi sonuclari temiz ciksin diye.niyetim iki oldu ama dua güneş gibidir ısısı heryere herkese ulaşır okuyanida isitir inşallah:)

Beni de listeye eklermisiniz.benim niyetim de saglıklı ,hayırlı ve salih evlatlar diliyorum rabbimden.6 yıldır hasretini yaşıyorum.:KK43:

MELİDİA İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI VE İYİ BİR EŞLE EVLENMEK
HUZURLU BİR YUVAYA SAHİP OLMAK
10TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR OKUYORUZ

1-melidia

2-profiterol---------okudu:KK19:
3-sevgilim06
4-nurusima---------okudu:KK19:
5-ecrin23-----------okudu:KK19:
6-nur.sen-----------okudu:KK19:
7-umudum bitmesin----------okudu
:KK19:
8-hande_sultan

MELİDİA İÇİN OKUYORUZ

1-melidia

3-sevgilim06
8-hande_sultan

melidia için benide okudu kabul edin iş çıkışı evde iftar vakti inşallah okuyacağım.yarın net yazarım.hayırlı iftarlar..

Arkadasima okudum.Rabbim tez zamanda hayirli bir evlilik yapmayi nasip etsin insallah :) Gonlune gore es versin...

MELİDİA İÇİN OKUYORUZ

1-melidia

3-sevgilim06---------okudu:KK19: