tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

Hayırlı kandiller herkese

eşim ve bende okudum 2 sayarsınız allah kabul etsin sıradaki arkadaşlar için okuduk

Hayırlı kandiller arkadaşlar rabbim hepinizin gönlünün hayırlı dileklerini en yakın zamanda versin inşallah.dualarınızda beni eksik etmeyin
Arkadaşlar yeni listeyi ne zaman paylaşmamı istiyorsanız söyleyin ben kimseyi sıkmak istemediğim için paylaşmadım sizler nasıl isterseniz öyle olsun

sevgilim06 senin için ve kendim için okudum k.bakmayın bir cenazemiz vardı bikaç gündür vakit ayıramamıştım..dualarını esirgemeyen arkadaşlardan allah razı olsun..

arkadaşlar listede eksikleri olanlar için hatırlatma amaçlı liste yayınladım
lütfen eksiklerini tamamlayanlar haber versinler

1-nurusima--------
2-kokosbukiz--------(sevgilim06,aysemin)
3-asya_28--------(aysemin)
4-nur.sen---------
5-sevgilim06-------
6-ayseminn--------
7-rubenis----------
8-siyahkuğu--------
9-melidia-----------
10-pofuduknaz-------(nurusima,kokosbukiz,asya_28,nur.sen,sevgilim06,aysemin)
11-asyali27---------(
nurusima,kokosbukiz,asya_28,nur.sen,sevgilim06,aysemin)
12-mavimenekşe--------(
asya_28,nur.sen,sevgilim06,aysemin)
13-dizzy----------(
nurusima,kokosbukiz,asya_28,nur.sen,sevgilim06)
14-kardelenn----------(
asya_28,nur.sen,sevgilim06,aysemin)
15-krmzsyh----------(
16-ferideei---------(

cnm ben Allahın ıznıyle okumaya baslıcam bakalım :)

yanlız anlamadıgım bu okucagım arkadasların nıyetlerı nedır ona gore okuyayım :)

nurusima niyeti( şu anda tüpbebek tedavisinde bebeğinin sağlıklı çözünmesi , hayırlısıyla hamile kalması ve hayırlısıyla anne olması için okuyoruz)
kokosbukiz niyeti(girdiği sınavda başarılı olması ve iyi bir iş bulması için okunuyor)
asya_28 niyeti(yumurta rezervinin artması tüpbebek yapması ve hayırlısıyla anne olması için dua ediyoruz)
nur.sen niyeti(arkadaşımız hamile güzel bir hamilelik geçirmesi bebeğinin sağlıklı olması ve hayırlısıyla bebeğini kucağına alması için okuyoruz)
sevgilim06 niyeti(hayırlı bir eşi olması güzel bir işi olması ve şifa için okuyoruz)
aysemin niyeti(kpss 'de iyi bir yere yerleşmesi güzel bir iş bulması için dua ediyoruz)
arkadaşlar geçmişte duası okunan kişilerin isimleri ve niyetleri bu şekilde bu arada listede adı olan diğer arkadaşlar lütfen niyetlerinizi bildiriniz
sıra size geldiğinde sıkıntı yaşamayalım

rubenis için okuyoruz
niyeti erkek arkadaşıyla evlenmek
hayırlı bir yuva kurmak
1-nurusima
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
7-rubenis
8-siyahkuğu
9-melidia----------okudu
10-pofuduknaz
11-asyali27

12-mavimenekşe

13-dizzy

14-kardelenn

15-krmzsyh

16-ferideei

nurusima abla kokosbukiz ve asya28 için okumuştum ben düzeltirsen sevinirim..rubenis arkadaşımızada okudum şimdi..allah kabul etsin mutlu yuva kurmak nasip olsun inşallah..hayırlı cumalar..

rubenis için okuyoruz
niyeti erkek arkadaşıyla evlenmek
hayırlı bir yuva kurmak
1-nurusima
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn--------okudu
7-rubenis
8-siyahkuğu
9-melidia----------okudu
10-pofuduknaz
11-asyali27

12-mavimenekşe

13-dizzy

14-kardelenn

15-krmzsyh

16-ferideei

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…