tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

nurusima abla kokosbukiz ve asya28 için okumuştum ben düzeltirsen sevinirim..rubenis arkadaşımızada okudum şimdi..allah kabul etsin mutlu yuva kurmak nasip olsun inşallah..hayırlı cumalar..
canım zaten eksiğin görünmüyor sana koskoca kupa gönderdim görmedinmi teşekkür ederim Allah kabul etsin birtanem

Ya bırde cnm bu dua nerde var buyuk cevsende falan varmı ılla yazmammı lazım bu duayı :) ondan soruyorum

Arkadasima okudum.Gonlundeki dualari Rabbim hayirli ise kabul etsin :) inss... Hayirli es versin

selam kızlar, Rubenis'ten sonra sıra bana gelecek, o yüzden ben de muradımı sizinle paylaşmak istedim. Ben de tez zamanda hayırlısıyla evlat sahibi olmayı arzu ediyorum.Şu an tedavideyim zaten, inşallah Rabbim emeklerimizin karşılğını verir ve bana ve benim gibi hasretle anne olmayı bekleyen bütün kadınlara ve bilhassa forum arkadaşlarıma anne olmayı nasip eder.Amin.

cnm sana msj attım ne nıyetle ıstedıgımı duayı
evet canım aldım mesajını sıra sana gelince paylaşıcam niyetini
Ya bırde cnm bu dua nerde var buyuk cevsende falan varmı ılla yazmammı lazım bu duayı :) ondan soruyorum
canım külliye diye bir kitap varmış onda bulunuyormuş ama onun haricinde yazıcın varsa pcden indirebilirsin evet burdan okumak zor geliyor insanın gözleri ağrıyor ama ne yapalım katlanıyoruz artık

aleyküm selam birtanem evet sıra sana gelecek tedavideymişsin bilmiyordum RABBİM inşallah sana hamile kalmanı ve sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almanı nasip etsin.keşke söyleseydin sana öncelik tanırdık sonucu ne zaman öğreneceksin ona göre listeni hemen paylaşayım birtanem ayağını sürü arkadan geliyorum Allah'ın izniyle yarın kontrolüm var

Arkadasima okudum.Gonlundeki dualari Rabbim hayirli ise kabul etsin :) inss... Hayirli es versin

nurusima abla kokosbukiz ve asya28 için okumuştum ben düzeltirsen sevinirim..rubenis arkadaşımızada okudum şimdi..allah kabul etsin mutlu yuva kurmak nasip olsun inşallah..hayırlı cumalar..

Teşekkür ederim hanımlar Allah razı olsun.. Allah hepinizin duasını, isteğini kolaylaştırsın inşallah..

Hanımlar dua işini nasıl yapıyorsunuz sıraylamı, toplumu ve neler için dileğimizi açıkça yazmamız mı gerek, birde kaç kez okuyoruz bu duayı?Çok soru sordum sanırım:)

Hanımlar dua işini nasıl yapıyorsunuz sıraylamı, toplumu ve neler için dileğimizi açıkça yazmamız mı gerek, birde kaç kez okuyoruz bu duayı?Çok soru sordum sanırım:)
evet canım listedeki sıraya göre 3 günde bir bir arkadaşa okunuyor.sıradaki kişinin adına ve niyetine göre okunuyor.1 tane okuyoruz

aysemine okumuştumya canım geçn hafta şimdide NURUSİMAYA OKUDUM İNŞ

kızlar bende katılabilirmiyim kaç kere okuyosunuz bi kişi için??

tabi katılabilirsin canım nurusima arkadaşımız ekler seni listeye
yalnız listenin en başından okumaya başlıcaksın
niyetleri yazıyo zaten kime okuyacaksan ve 1 kere okunuyo herkese.

kızlar temmuzda inşallah baya zamanım olacak.
kendim için değil ama buradaki dua bekleyenler için ne istiyorsanız yaparım.
Rabbim dualarımızı kabul etsin.

birisi bana neler yapabileceğimi anlatırsa bende temmuzda inşallah yaparım.

İlk sayfadaki duayı listedeki sıraya göre okuyoruz. Mesela şimdi sıra rubenis'te, hayırlısıyla erkek arkadaşıyla evlenebilmesi için okuyoruz. Herkesin dileği farklı tabii. Sıra sana gelince sana da okunur ama tabii sen ilk baştaki arkadaşına itibaren okuman gerekecek. Listeyi nurusima tutuyor, okudukça da bildirim yaparsın

Âmin inşallah. Allah isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip eder inşallah. Bunu kalpten söylüyorum, canı gönülden diliyorum. Bir hafta sonra öğreneceğim sonucu. İnşallah pozitif olur. Rabb'ime sığındım, bekliyorum. Kendi vücuduma ve bebeklerime güveniyorum, gelecekler Allah'ın izniyle
Senin tedavin ne aşamada canım? Dondurulmuşlarla deniyordun sen, Rabbim emeklerinin karşılığını verir inşallah
Ay çok konuştum asıl söyleyeceğimi unutuyordum nerdeyse; Rubenis'te için okudum, Rabbim kabul etsin hayırlısıyla inşallah güzel bir evlilik yapar

rubenis için okuyoruz
niyeti erkek arkadaşıyla evlenmek
hayırlı bir yuva kurmak
1-nurusima---------okudu
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen----------okudu
5-sevgilim06---------okudu
6-ayseminn--------okudu
7-rubenis----------okudu
8-siyahkuğu--------okudu
9-melidia----------okudu
10-pofuduknaz
11-asyali27

12-mavimenekşe

13-dizzy

14-kardelenn

15-krmzsyh

16-ferideei

17-cho.luna
18-ecehan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…