tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

günaydın kızlar
hayırlı cumalar
ben de biraz geç başladım okumaya regl döneminde olduğum için
nurusima ve kokoşbukız için okudum
Allah kabul etsin

AYSEMİNN İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLISIYLA KPSS SINAVINDAN YÜKSEK PUAN ALIP İYİ BİRYERE YERLEŞMEK
GÜZEL BİR İŞ BULMASI İÇİN OKUYORUZ
01.06.2013 CUMA AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
7-rubenis
8-siyahkuğu
9-melidia
10-pofuduknaz
11-asyali27
12-mavimenekşe
13-dizzy

14-kardelenn

Son düzenleme:
öncelikle allah kabul etsin benide eklermisiniz eşimin tedavisi için (kanser hastasıyız) bende 3-4gün sonra okumaya başlarım malum günden dolayı şimdiden herkesin dualarını rabbim kabul etsin
Allah razı olsun canım hoşgeldin Rabbim eşine şifa versin inşallah Rabbim kimseyi hastalıkla sınamasın .listeye ekledim seni canım okuyunca haber verirsin Allah kabul etsin

AYSEMİNN için okudum.
Allah kabul etsin.. iyi bir puan alıp hayırlı bir iş sahibi olsun inşallah..

siyahkugu
Ayseminn için okudum, Allah kabul etsin. İnşallah başarılı bir gelecek onu bekliyordur.

rubenis
AYSEMİNN için okudum.
Allah kabul etsin.. iyi bir puan alıp hayırlı bir iş sahibi olsun inşallah..

rabbim iki katı güzelliklerle buluştursun inşallah sizi ağzınıza sağlık,ayırdığınız vakit için teşekkürler..

kızlar yeni listeyi paylaşmıyorum çünkü aysemin ve sevgilim arkadaşlarımın duaları çok eksik

Aysemin ve kendime okudum.Regl oldum.Bitince devam edecegim inss .Allah hepinizin duasini kabul etsin :)

kusura bakmayın pek ugramadıgım için konuya pek vakıf degilim anladıgım kadarıyla ilk sayfadaki dua adı gecen kardes için okunuyor anlamadıgım şu bir defa mı okunuyor daha fazlamı

kusura bakmayın pek ugramadıgım için konuya pek vakıf degilim anladıgım kadarıyla ilk sayfadaki dua adı gecen kardes için okunuyor anlamadıgım şu bir defa mı okunuyor daha fazlamı

evet canım sırayla listedeki arkadaşlara okunuyo
nurusima arkadaşımız yeni listeyi yayınlıyo ve arkadaşın niyetini söylüyo
ona göre okuyoruz ve 1 kere okunuyo.

tmm inş aysemin için okudum allah yar ve yardmcısı olsun

selam.benimde duaya cok ihtiyacim var.isterseniz ozelden yazabilirim size.ayrica bende okuyabilirim arkadaslar icin.o listedeki arkadaslar icin okunacak galiba.

ben senin için ve
kokoşbukız için okudum
okudukça yazacağım
Allah muratlarınızı gerçekleştirsin amin

ya arkadaslar bnde okumak ıstıyorum banada okurmusunuz ...lısteye dahıl olabılırmıyım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…