tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

selamün aleyküm canım arkadaşlarım kusura bakmayın birkaç gündür sıkıntılarım vardı ve dualarla ilgilenemedim Rabbim okuyanlardan razı olsun. nasılsınız kızlar ben bugün tedaviye başladım biraz buruklukla maalesef moralim çok bozuk nedenini merak edeceksiniz tabiki şöyleki perşembe günü tv açmış haberleri izliyordum son dakika haberi fatihte bir araç doğalgaz kutusuna çarpmış ve 2 ölü var diye alt yazıyı gördüm o an içim acıdı nedendir bilmem tam o sırada telefonum çaldı eşim aradı o kazayı görümcemin kayınbabasının yaptığını söyledi durum şöyle olmuş görümcem çocukları onun görümceleri kayınvalidesi kayınbabası falan fatihte bir doktora gidiyorlar kayınbabasıda hacamat yaptırmak için onlara sizi ben götüreyim diyor yaşlı adam görümcemi ve çocuklarını arabadan indirdikten sonra şekeri düşüyor ve komaya giriyor fren yerine gaza basıyor o dar sokaklarda insanlar kaçacak yer bulamıyorlar 2 kişi anne oğul ölüyor 7 kişi yaralı 7 arabayı pelt ediyor en son doğalgaz kutusuna çarpıp duruyor Allah'tan hemen fark ediliyor ve igdaş tarafından müdahale ediliyor yoksa küçük kıyamet kopacaktı biliyorsunuz bundan 20 gün öncede bizim apartmanda yangın çıkmıştı ve ben tamamen psikolojik açıdan çökmüş durumdayım herşeyden korkar oldum bugün tedavimide iptal edecektim ama en azından bu durum bana moral olur diye düşündüm inşallah sonucu güzel olurda bu sıkıntılı günlerin ardından biraz güzellikler yaşarım benden haberler bu şekilde sizler nasılsınız

canım geçmiş olsun çok Allah rahmet etsin
moralini bozma canım Allahım tedavinin sonucunu hayırlı etsin inşallah.
canım sevgilim06 için okurum bugün okudu yazabilirsin.

Son düzenleme:
selamün aleyküm canım arkadaşlarım kusura bakmayın birkaç gündür sıkıntılarım vardı ve dualarla ilgilenemedim Rabbim okuyanlardan razı olsun. nasılsınız kızlar ben bugün tedaviye başladım biraz buruklukla maalesef moralim çok bozuk nedenini merak edeceksiniz tabiki şöyleki perşembe günü tv açmış haberleri izliyordum son dakika haberi fatihte bir araç doğalgaz kutusuna çarpmış ve 2 ölü var diye alt yazıyı gördüm o an içim acıdı nedendir bilmem tam o sırada telefonum çaldı eşim aradı o kazayı görümcemin kayınbabasının yaptığını söyledi durum şöyle olmuş görümcem çocukları onun görümceleri kayınvalidesi kayınbabası falan fatihte bir doktora gidiyorlar kayınbabasıda hacamat yaptırmak için onlara sizi ben götüreyim diyor yaşlı adam görümcemi ve çocuklarını arabadan indirdikten sonra şekeri düşüyor ve komaya giriyor fren yerine gaza basıyor o dar sokaklarda insanlar kaçacak yer bulamıyorlar 2 kişi anne oğul ölüyor 7 kişi yaralı 7 arabayı pelt ediyor en son doğalgaz kutusuna çarpıp duruyor Allah'tan hemen fark ediliyor ve igdaş tarafından müdahale ediliyor yoksa küçük kıyamet kopacaktı biliyorsunuz bundan 20 gün öncede bizim apartmanda yangın çıkmıştı ve ben tamamen psikolojik açıdan çökmüş durumdayım herşeyden korkar oldum bugün tedavimide iptal edecektim ama en azından bu durum bana moral olur diye düşündüm inşallah sonucu güzel olurda bu sıkıntılı günlerin ardından biraz güzellikler yaşarım benden haberler bu şekilde sizler nasılsınız

Aleyküm selam Allah yardımcınız olsun.. Allah ölenlere rahmet eylesin yakınlarına da sabırlar versin.. size de güç kuvvet versin.
ama iyi ki bırakmamışsınız tedaviyi İnşallah size iyi gelir.. moralinizi bozmamaya çalışın.. Allah yardımcınız olsun. Dua ediyorum size ve buradaki arkadaşlarıma namazlarımdan sonra aksatmamaya çalışıyorum

canım geçmiş olsun ölenlere rahmet ailelerine sabır diliyorum.Ben de kaç gündür bakıyorum seni göremedim merak etmiştim tedavini hatta.Neyse inşallah hayırlı sonuçlanacak moralini bozmamaya çalış.Ben dün okuyamdaım maalum burda su dersi var bugün okudum Allah kabul etsin.

Nurusima başınıza gelenler için üzüldüm, Allah olanları unutturacak teselliler versin inşallah.
Senin de tedavin hayırlı olsun. İnşallah iyi geçer ve güzel sonucu alırsın. Çıktığımız bu yolda Yüce Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Ama arkadaşım biliyorsun ki moral çok önemli tedavide. O yüzden Allah büyük deyip önüne bak olur mu? İnşallah güzel günler yakındır:KK66:
çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun amin canım inşallah gelecek güzel haberlerle bugünleri unuturuz amin.inşallah hepimiz biran evvel sağlıkla sıhhatle evlatlarımızı kucaklarımıza alırız Rabbim sınavımızı yüz akıyla geçmemizi nasip etsin inşallah
canım geçmiş olsun çok Allah rahmet etsin
moralini bozma canım Allahım tedavinin sonucunu hayırlı etsin inşallah.
canım sevgilim06 için okurum bugün okudu yazabilirsin.
Allah razı olsun canım arkadaşım .amin İNŞALLAH bende hamişler kervanına katılırım biran evvel dualrınızı esirgemeyin Rabbim sanada bebeğini sağlıkla sıhhatle kucağına almanı nasip etsin inşallah
Aleyküm selam Allah yardımcınız olsun.. Allah ölenlere rahmet eylesin yakınlarına da sabırlar versin.. size de güç kuvvet versin.
ama iyi ki bırakmamışsınız tedaviyi İnşallah size iyi gelir.. moralinizi bozmamaya çalışın.. Allah yardımcınız olsun. Dua ediyorum size ve buradaki arkadaşlarıma namazlarımdan sonra aksatmamaya çalışıyorum
Allah razı olsun birtanem aslında sadece kaza olsa üzülmiycez ama ölenlerde olunca perişan olduk Allah cennetine nail eylesin ölenleri inşallah .bizim için ettiğin duaların kat ve kat fazlasını Rabbim sanada nasip etsin inşallah canım. bende bebişimin müjdesini alırım biran evvel bugün tedavimin 3. günü tedavim hayırlı bir şekilde devam ederse tam biray sonra hamiş olup olmadığımı öğrenicem inşallah dualarınız Rabbim katında makbul olur bende 9 senenin mükafatını alırım amin:KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
canım geçmiş olsun ölenlere rahmet ailelerine sabır diliyorum.Ben de kaç gündür bakıyorum seni göremedim merak etmiştim tedavini hatta.Neyse inşallah hayırlı sonuçlanacak moralini bozmamaya çalış.Ben dün okuyamdaım maalum burda su dersi var bugün okudum Allah kabul etsin.
çok teşekkür ederim birtanem Allah razı olsun evet birkaç gündür yoktum elim yazmaya gitmedi nedense dualar aksasında istemediğim için kendimi toparlayıp döndüm aranıza.inşallah canım tedavim güzel sonuçlanır :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: darısı senin ve isteyen herkesin başına Rabbim hiç bir anayı evlatsızlıkla sınamasın inşallah tez vakitte hepimiz evladımıza kavuşuruz Allah'ın izniyle amin

NUR.SEN İÇİN OKUYORUZ
NEYETİ SIKINTISIZ BİR HAMİLELİK GEÇİRMESİ
VE SAĞLIKLA SIHHATLE BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMASI
23.05.2013 PERŞEMBE AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima---------okudu(teşekkürler)
2-kokosbukiz---------okudu(teşekkürler)
3-asya_28---------okudu(teşekkürler)
4-nur.sen---------okudu(teşekkürler)
5-sevgilim06-------okudu(teşekkürler)
6-ayseminn---------okudu(teşekkürler)
7-rubenis---------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu---------okudu(teşekkürler)
9-melidia
10-pofuduknaz

SEVGİLİM06 İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI BİR EŞİ OLMASI
GÜZEL BİR İŞ BULMASI VE ŞİFA BULMASI İÇİN OKUYORUZ
26.05.2013 PAZAR AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima--------OKUDU(TEŞEKKÜRLER)
2-kokosbukiz
3-asya_28---------OKUDU(TEŞEKKÜRLER)
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
7-rubenis---------OKUDU(TEŞEKKÜRLER)
8-siyahkuğu--------OKUDU(TEŞEKKÜRLER)
9-melidia
10-pofuduknaz

arkadaşlar malum günlerdeyim sevgilim06ya da okuyamadım keşke niyetini ilk sorduğum günde cvp veren olsaydı okurdum:KK43:(neyse bitince hepiniz için okucam bildiricem......herkesin duaları kabul olsun inş..

SEVGİLİM06 İÇİN OKUYORUZ
2-kokosbukiz
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
9-melidia
10-pofuduknaz

sevgilim06 için okudum canım Rabbim niyetini kabul etsin.

SEVGİLİM06 İÇİN OKUYORUZ
2-kokosbukiz
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
9-melidia
10-pofuduknaz

canım öncelikle çok geçmiş olsun o olaya çok üzüldüm ama kader....tedaviye başlıyormuşun rabbim hayırlı eylesin inşallah canım...yarın reglim bitiyor perşembeye kadar iki arkadaşınkini de okuyacağım inşallah....kaç kere okuyoruz canım?

Son düzenleme:
kızlar bugün regli oldum bir hafta ben okıyamıcam maalesef:KK43:doktora gidecem i,nşallah tahlillerim iyi çıkar dua edin lütfen.

arkadaşlar 3 gün sonra bitecek hastalığım okuyamadıklarım için bitince okuyacağım..yine haber veririm..

benide ekle listeye ancak adetliyim bitince başlarım okumaya
niyetim eşimin tedavisinin olumlu sonuçlanması ve birlikte hayırlı ve sağlıklı evlatlarımızın olması

Arkadaslar bn haziran 20 sinde kpss tercih yapcm ilkdefa ve yerlesmem lazim dualarinizi esirgemezseniz cok mutlu olcam.bnde yrn donuyorum araniza hastaligim bugun bitiyor.

Merhaba arkadaşlar, ben bugün hastayım ama bitince aranıza katılmak istiyorum izniniz olursa.. Nasıl yapıyorsunuz? Liste işini yani..

Arkadaşlar kusura bakmayın biraz ara verdim çünkü çoğu arkadaş malum sebepten dolayı izne ayrılınca liste aksasın istemedim

Son düzenleme:
AYSEMİNN İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLISIYLA KPSS SINAVINDAN YÜKSEK PUAN ALIP İYİ BİRYERE YERLEŞMEK
GÜZEL BİR İŞ BULMASI İÇİN OKUYORUZ
01.06.2013 CUMA AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
7-rubenis
8-siyahkuğu
9-melidia
10-pofuduknaz
11-asyali27
12-mavimenekşe
13-dizzy

Dua listemize katılan yeni arkadaşlar öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.arkadaşlar listenin başından başlayarak sırasıyla herkesin adına ve niyetine göre ayrı ayrı 1 kere okuyorsunuz ve okuduktan sonra bana okuduğunuzu haber veriyorsunuz.bende listeye okuduğunuzu yazıyorum rabbim hepimizin hayırlı dileklerini en yakın zamanda versin inşallah allah okuyan herkesten razı olsun

öncelikle allah kabul etsin benide eklermisiniz eşimin tedavisi için (kanser hastasıyız) bende 3-4gün sonra okumaya başlarım malum günden dolayı şimdiden herkesin dualarını rabbim kabul etsin

X