TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Değerlerine göre folikül görülmesi gerekmezmiydi. Geçtiğimiz aylarda fsh 38 lerdeyken Dr 4-5 tane gelișmekte olan yumurtan var demiști. Senin hem fsh iyi hemde e2 bence haftaya görürsün. Son değerlerin iyi olduğundan doktorun trisequens tekrarı istememiștir değilmi
Haftaya ki duruma göre bakacak. E2 nin durumuna göee düşüş olursa büyük ihtimal ilaca devam diyecek. Yüksek olursa ipnelere başlayacak. Bende klomen fatda etmiyor cevap vermiyorum

Haftaya ki duruma göre bakacak. E2 nin durumuna göee düşüş olursa büyük ihtimal ilaca devam diyecek. Yüksek olursa ipnelere başlayacak. Bende klomen fatda etmiyor cevap vermiyorum
Benim doktorum vitamin olarak impryl önermişti imkanın olursa almanı öneririm canim burda cok okumuştum kullanıp hamile kalanları

Canim fsh 10 un altına düştüyse neden ilaca devam ettiriyor ben anlamadım. Benim 2.kutudan sonra düştü ve bir daha kullandirmadi klomen verdi yumurta takibi yaptı. Boşuna bir ay kaybetmiş olmayacak misin bu durumda
Tatlim benim rahim duvari inceligi sorunuda var o yuzden 5e kadar dusssun duvarda kalinlassin dedi 3kutuyy bitiricem test vercem

Kızlar bende bu ay (ocak) ilk defa triseguens kullandım. 4 kırmızı kala adet oldum.
30 Aralık fsh:37 e2:10 Du. İlaçtan sonra sanırım
1 şubat(adetin 2. Günü) kontrole gittim. Fsh: 5 e düşmüş . E2:60 Ama folikül görülmedi. Değerler güzel geldiği için haftaya folikül olur belki diye kontrole gideceğim.

Triseguens kullanıp değerlerini ölçtüren başka birileri var mı acaba
Bir kutuda okadar nasil dustu

Benim anlamadığım değerler bu kadar iyiyken neden folikül görünmüyor Yada değerler kötüyken görülebiliyor 3 yıldır hormonlarla uğrașıyorum ve kafam çok karıșıyor bu eșittir bu diyemiyorum
Fsh 37 den 5 e düşünce bence ilk aydan cok büyük bir değişim olmaz yumurtlamada, düzenli olarak olcumde 10 un altına düşünce etkili bir değişim olur. Yas cok önemli kriter, kadınlarda 37 den sonra ciddi bir düşüş yaşanıyormus yumurta kalitesinde oyuzden her ay çok önemli bizim için, inşallah hepimiz kısa sürede sağlıklı bir şekilde hamile kalabiliriz

Fsh 37 den 5 e düşünce bence ilk aydan cok büyük bir değişim olmaz yumurtlamada, düzenli olarak olcumde 10 un altına düşünce etkili bir değişim olur. Yas cok önemli kriter, kadınlarda 37 den sonra ciddi bir düşüş yaşanıyormus yumurta kalitesinde oyuzden her ay çok önemli bizim için, inşallah hepimiz kısa sürede sağlıklı bir şekilde hamile kalabiliriz
Ben bir ara agnucaston almıștım eczaneden o ay fsh 3 olmuștu. Fsh 3-5 arası olunca yumurtlama mükemmel anlamına geliyormuș o ayda biși olmadı agnucaston hayıt hapı. Normalde hayıtı çay olarak tüketince olumsuz biși oluyor ama agnucaston içtiğim ay gögüslerim anormal derecede șiști ve süt geldi yaș ilerliyor diye panik içinde sürekli bi șeyler denedim valla yorgunum inșallah en kısa sürede hepimize nasip olur çok zor bir durummuș

Bu ay Sadece triseguens kullanmadım.
Nihalin bahçesinden hayıt macunu(3 hafta)
Vitaminler(omega3,quenzim) 1 ay
1 hafta testeredişlş aslan pencesi çayı..
bu ay biraz böyle karışık yaptım 😅😅 birleşince belki bu kadar fazla düşmüştür😅😅😅

Benim doktorum vitamin olarak impryl önermişti imkanın olursa almanı öneririm canim burda cok okumuştum kullanıp hamile kalanları
İmprl 2 ay kullandım geçen yıl..
Şimdi omepa VM kullanıyorım multivitamin için, ek olaral quenzim 10., çörekotu yağı kapsülü , nar çekirdeği kapsülü(düzenli 1 aydır) … sürece bakalım haftaya ne olacak. Güzel sonuçlar alırsam ayrıntılı yazarım ne kullandığjmı😅😅

Şimdi triseguens son 3 kırmızı almıyorum. Doğal östrojen (meryem anaotu, adaçayı) kullanayım dedim 1 hafta .. hafta E2 ye bakılacak ona göre devam edilecek

Şimdi omepa VM kullanıyorım multivitamin için, ek olaral quenzim 10., çörekotu yağı kapsülü , nar çekirdeği kapsülü(düzenli 1 aydır) … sürece bakalım haftaya ne olacak. Güzel sonuçlar alırsam ayrıntılı yazarım ne kullandığjmı😅😅

Şimdi triseguens son 3 kırmızı almıyorum. Doğal östrojen (meryem anaotu, adaçayı) kullanayım dedim 1 hafta .. hafta E2 ye bakılacak ona göre devam edilecek

Hepsi șifa olsun inșallah canım

X