trendyoldaki converseler gerçek mi sizce???

gerçek merak etmeyin ama şöyle ki istanbul seyrantepe yolunda bulunan converse mağazasında zaten aynı fiyata satılıyor. outlet olarak geçiyor ama sezon mallarından farkı yok

trendyoldanda markafonidende ürün aldım en son hatta markafoniden barbour ayakkabı aldım ayakkabı geldı resmen uhu yapıştırıcısı kokuyor.Barbour Türkiye yi aradım resmi distribütörünü verdikleri cevap barbour ın öyle bır ayakkabısı ürünü yok. istanbul merterde yapılıyor şuan mahkemeliğiz markafoni ve limango ile dediler. alan geri gönderiyormus 69 tl ile basladı suan alan geri gönderdigi için 39 tl ye kadar düştü.Bir tanıdığımda aldığı conversi magazaya götürdüğünde çok iyi taklit demişler. artık indirim sitelerinden birşey almıyoruz.enayi yerine koyuyorlar insanı resmen.

Ben bütün kış dolabımı trendyoldan doldurdum bir sorun çıkmadı ama limango için aynı şeyi söyleyemicem resmen aldığım ürünün markasını yakasına uhu felan da değil bildiğin yapıştırmışlar bi tuttum elimde kaldı resmen etiket :KK43:((((
trendyoldan aldığım ayakkabılardan hiç şikayetim yok orjinaller çok da güseller sevgilime de converse aldım hala giyinir bi sorun çıkmadı ama limango mu bir daha asla.Oranın ayakkabısı da sahte. Giyilmiyor....
Ama hakikaten katılıyorum bir çok site resmen para tuzağı.

kızlar converse leri bilmiyorum da kendime bi elbise aldım,giyilmiş geldi,işyerimdeki arkadaşlarım da şahittir..çok beğendiğim için ve yakın zamanda olacak olan arkadaşımın düğününde giymeyi planladığım için iade etmedim:KK43:..onun öncesinde birçok ürün aldım onlarda bir sıkıntım olmadı

Metro Markette de 70 liraya falan satılıyor Converseler, fazla seçenek yok ama trendyol - markafoni orjinal satıyor

zaten biz ayakkabıları çok pahalı fiyata alıyoruz fiyatı düşünce neden gerçek olmasın ki? bende markafoniden twigy terlik aldım gayetde orjinal ve çok da memnunum:KK76:

converce orjinalmi bilmiyorum ama 2 tane kıyafet almıştım ikiside iğrenc ötesii dikişleri kalitesiz kuması desen bildin naylon iç gösteriyor
birde kaliteli markaları satıyoruz diye övünüyorlar. aldıgım kıyafetin bir tanesinin önü ve arkadası yanlış eklenmişş çokk sinirlerim bozulmuştu

Markafoninin ithal markalari sahte. Ferre kemer aldim 200 liraya kemeri gorsen uzman olmana bile gerek yok pazarlarda 10 liraya satilanlardan farki oldugunu anlamaya. Made in taly yaziyordu en komigi. Taly neresiyse:) cook kotuydu kalitesi. 1. Sinif bir taklit bile degildi.aradigimdada orjinal oldugunu idda edip hemen iademi aldi. Yerli urunlerde sorun yok ama beymen network fln orjinal. bide newresim aldim onlarda kalitesidi cok.

X