Transferin 6. Günü Erken Gebelik Testi

Bir de bugün biraz ağır iş yaptım eğildim kalktım kaç kez, kasığıma ağrı girdi çünkü doktorum da ilk günden itibaren günlük hayatına devam et yatma demişti ondan güç alarak inşallah bir şey olmamıştır.

Bu sabah hemen test yaptım. Yaptığım gibi değil ama 1-2 dk sonra sonuç böyleydi. Üstteki dünün alttaki bugünün testleri

Eklentiler

• IMG_0333.png
    IMG_0333.png
    326,5 KB · Görüntüleme: 147
Merhabalar, 2. transferim planlanırken doğal siklus yolunu seçti doktorum. 6 haziranda çatlatma iğnesi oldum, 13 haziranda da 1 adet dondurulmuş embriyo transferi oldum. Çatlatma iğnesinin üzerinden 13 gün geçti etkisi geçmiş midir? Bugün transfer günü hariç 6. gün ve benim erken gebelik testim böyle çıktı. Ne dersiniz?
Benimde öyleydi pozitif oldu 6. Gün yapmıştım çatlatma iğnesininde üstünde 12 gün falan geçmişti

Bi yerde şunu okudum; eğer 10. günden önce yapılan idrar testinde benimki kadar belirgin çift çizgi varsa ikizdir diye. Ama benim tek embriyo kondu. Böyle bir durum var mıdır sizce

Merhaba 21 haziran 2 tane embriyo transfer edildi.
Bugün 5. Gün sabah dayanamayıp erken gebelik testi yaptım sanki hayali çizgi var gibi geldi sizde yorumlar mısınız ? Bana mı öyle geldi? Bu arada benim 7. Transferim daha önceki hiç birinde hayali çizgi bile oluşmamıştı.
Göğüs ağrısı dışında hiçbir belirti de yaşamıyorum

Eklentiler

• IMG_5688.jpeg
    IMG_5688.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_5687.jpeg
    IMG_5687.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_5686.jpeg
    IMG_5686.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 89
Merhaba 21 haziran 2 tane embriyo transfer edildi.
Bugün 5. Gün sabah dayanamayıp erken gebelik testi yaptım sanki hayali çizgi var gibi geldi sizde yorumlar mısınız ? Bana mı öyle geldi? Bu arada benim 7. Transferim daha önceki hiç birinde hayali çizgi bile oluşmamıştı.
Göğüs ağrısı dışında hiçbir belirti de yaşamıyorum
Aynı gün olmuşuz sizinle bendede hiç belirti yok

Merhaba bende 21 Haziran da transfer oldum 5.gün embriyosu bugün 6. Günüm sabah erken gebelik testi yaptım hemen Çıkmadı 3. Dk da belirginleşti silik bir çizgi olarak sizce gebelik oluşmuş mudur ?🫠

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    172,4 KB · Görüntüleme: 59
X